Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj tylko odpalilem - trzymam sprzet caly czas na chodzie odpalajac co 3 tygodnie - wiem ze przeciwnikow takiej opcji jest sporo.

Moge sie pochwalic ze pomyslnie zdalem egzamin na studiach choc nie bylo latwo i teraz bede mial troche wiecej czasu wiec mozecie i mnie brac pod uwage.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem na TVNTurbo program właśnie o zimowaniu moto i całkowicie namieszał mi on w głowie.

Koleś twierdził że nie należy odpalać sprzeta przez ten okres zimowania i nie spuszczamy paliwa z gaźników itd. itp.

Wpadłem więc na pomysł : SPRZEDAM MOTO i problem z głowy ;-).

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam cały czas śmigam, mniej lub wiecej, ale raz na tydzień sobie gdzies pośmigam(xtz 750)

 

musze tylko zzra troche rozruszać bo pewnie przykro mu jak tak sobie patrzy jak śmigam tenerką :flesje:

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam cały czas śmigam, mniej lub wiecej, ale raz na tydzień sobie gdzies pośmigam(xtz 750)

 

musze tylko zzra troche rozruszać bo pewnie przykro mu jak tak sobie patrzy jak śmigam tenerką :icon_exclaim:

 

Byś się lepiej zlitował nad tym ZZR'em i poszukał jej nowego pana lub panią :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie slucham juz porad tylko robie to co praktyczne. Nie mam automatycznego napelniania gaznikow i wiem ze jak nie odpalam dluzej niz 3 tygodnie to musze bardzo dlugo krecic rozrusznik zanim napelnia sie gazniki i odpali - szkoda rozrusznika i akumulatora. Motocykl stoi w dodatniej temperaturze wiec nie bede aku wyciagal - jesli jest rozladowany to laduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy mieszkancy CCH

tam u was jest czy byl juz nie wiem FAM

i kiedys u nich mozna bylo chromowac

nie orientujecie sie czy jeszcze mozna??

 

pozdr

 

Witam.

Fam jest nadal. Z tego co wiem jakiś czas temu można było u nich chromować. Jak co mogę się dowiedzieć czegoś więcej.

ps. z tym że jakość tego chromowania była rózna "różnista" :biggrin:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...