Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze dobrze, ze nic ci sie nie stalo

No mialem wiecej szczescia niz rozumu!! Od tej pory bez kombinezonu sie nie ruszam bo na tylku niezbyt fajna blizna zostala heh. Ale czasami mysle ze chyba dobrze ze mialem ten wypadek bo uswiadomilem sobie ze moto to nie sa zabawki i trzeba czasami przystopowac :)

 

2 zdjecia Suzi po wypadku:

http://s008.wyslijto.pl/index.php?file_id=...down=&gk=kredyt

 

http://s009.wyslijto.pl/index.php?file_id=...down=&gk=laptop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizowałeś co mogło być przyczyną tak silnego shimmy? Ja miałem takie poważne akcje z shimmy w XJ 88r kiedy to bieżnie łożyska główki ramy były znacznie zużyte , ale naszczęście do incydentu żadnego nigdy nie doszlo, ale trzepało niesamowicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kosmetyka chłopie, da sie zrobić :)

I co z nią zrobiłeś? Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mialem wiecej szczescia niz rozumu!! Od tej pory bez kombinezonu sie nie ruszam bo na tylku niezbyt fajna blizna zostala heh. Ale czasami mysle ze chyba dobrze ze mialem ten wypadek bo uswiadomilem sobie ze moto to nie sa zabawki i trzeba czasami przystopowac :)

 

2 zdjecia Suzi po wypadku:

http://s008.wyslijto.pl/index.php?file_id=...down=&gk=kredyt

 

http://s009.wyslijto.pl/index.php?file_id=...down=&gk=laptop

 

Nieżle niezle...

a przypakiem ta SV'ka nie była kupiona z Chełmna....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizowałeś co mogło być przyczyną tak silnego shimmy? Ja miałem takie poważne akcje z shimmy w XJ 88r kiedy to bieżnie łożyska główki ramy były znacznie zużyte , ale naszczęście do incydentu żadnego nigdy nie doszlo, ale trzepało niesamowicie :)

Nie analizowalem szczerze. Mysle ze predkosc i niezbyt rowna nawierzchnia!! Jezdzilem troszke ta SV i nie mialem nigdy wczesniej nawet lekkiej shimmy! Oczywiscie moge sie mylic.

 

Kosmetyka chłopie, da sie zrobić :)

I co z nią zrobiłeś? Pozdr

Sprzedalem na czesci, fakt ze duzo ich nie zostalo ale zawsze troszke kasy wpadlo do kieszeni.

 

Nieżle niezle...

a przypakiem ta SV'ka nie była kupiona z Chełmna....?

Suzi sprowadzona byla z anglii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurna chlopie toc to dzwon jak sie pisze faktycznie fuksa miales sporego patrzac po stanie moto ze nic ci sie nie stalo - ale jak sie to mowi co cie nie zabije to cie wzmocni :)

 

a sv przed wypadkiem lub przed kupieniem nei miala jakies wiekszej historii?? bo konstrukcja sv sama w sobie raczej wyklucza mozliwosc wystopienia shimmy wiec moze cos bylo nei tak z moto albo jakies warunki zewnetrzne to spowodowalo ??

 

a czemu nie kupiles sobei nowej sv po tym wsyztskim tylko na kawe przeskoczyles ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurna chlopie toc to dzwon jak sie pisze faktycznie fuksa miales sporego patrzac po stanie moto ze nic ci sie nie stalo - ale jak sie to mowi co cie nie zabije to cie wzmocni :D

 

a sv przed wypadkiem lub przed kupieniem nei miala jakies wiekszej historii?? bo konstrukcja sv sama w sobie raczej wyklucza mozliwosc wystopienia shimmy wiec moze cos bylo nei tak z moto albo jakies warunki zewnetrzne to spowodowalo ??

 

a czemu nie kupiles sobei nowej sv po tym wsyztskim tylko na kawe przeskoczyles ??

Ja zadnego wypadku ,szlifa nie mialem wczesniej na tej SV a czy wczesniej miala jakas przykra historie to nic mi nie wiadomo na ten temat.

Czemu nie kupilem SV? Poniewaz nie mialem na to funduszy wiec zamienilem sie za samochod!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś była piękna pogoda, jeżeli jutro taka też będzie to napewno palę sprzęta :buttrock: jeździ ktoś w razie czego ;)

 

ja niemoge niczego obiecać- wszystko zależy jak sie dzisiejszy wieczór potoczy :icon_mrgreen: , ale jak to sie zdzwonimy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiroś - ja dziś palę sprzęta. Wczoraj też trochę pokręciłem się w koło chałupy. Jak będziesz miał ochotę to daj znać. Temperatura dobra na herbatkę w Mc Donalds. Wczoraj trochę zmarzły łapki, ale dziś się nie dam.

Te NINJA i co jeżdziłeś? Mam nadzieję że wziąłeś łańcuchy na koła i pług ;-).

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zatankować i zaczeło sypać bardziej konkretnie, wracając zakręciłem kranik by wypalić paliwko, przed max miesięcznym zimowym postojem (w to wierzę i tego się będe trzymał :D ) i wykręciłem akumulatorek i tyle było motocyklowania na dzisiaj :lalag:, ale i tak człowiek jakiś szczęśliwszy taki :crossy:

Edytowane przez Wiroś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się twardo ubieram i już do Wirosia miałem wyrywać, a tu wychodzę z domu i :icon_mrgreen:

Łańcuchów jeszcze nie kupiłem, pług pożyczyłem Wirosiowi i tyle było z wietrzenia. Ale ma być jeszcze w tygodniu słonecznie, więc na pewno pomiędzy płatkami śniegu pośmigam. Mam taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...