Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja najbardziej ,bedzie gdzie jeździc bo tak jak mowisz do Grudziąca nie daleko :-)

 

a czym jeżdziłeś wcześniej?

wczesniej jezdzilem Suzuki SV650S i Kawasaki ZX6R.

No a ze czesto bywam z kolegami w toruniu to fajnie byloby pojezdzic razem i poznac nowe osoby :)

Jakies wstepne plany na rozpoczecie sezonu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Patryk !

Do rozpoczecia sezonu jeszcze kilka miesiecy - oczywiscie 1 maja, obecnosc obowiazkowa no ale wczesniej mielismy sie umowic ktoregos dnia na pierogi na moscie paulinskim - kto zje sam cala miske w 25 min to ma zwrot polowy kosztow. Do wyboru sa rozne - miesne, wegetarianskie, slodkie - miska po 50 zl.

Oprocz tego mam wielka nadzieje ze zima wypali nam kulig dla motocyklistow, choc Infanti ostatnio malo sie udziela - zobaczymy.

Do sezonu jeszcze bardzo daleko - oczywiscie dla tych nielicznych ktorym sie juz skonczyl.

A poza tym moze ruszy sprawa z Chatą Yanio wiec powinienes sie tam pojawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i odrazu razniej sie zrobiło :)

Podejrzewam ze do tej pory jezdzilbym SV moja kochana. No ale przez moj brak wyobrazni rozwalilem ja! A zyc bez moto sobie nie wyobrazam wiec zamienilem samochod na ZX6R! No a od przyszlego sezonu zaczynam jezdzic R6 bo pozwolily na to fundusze ;) A jak smiga Ci sie SV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Patryk !

Do rozpoczecia sezonu jeszcze kilka miesiecy - oczywiscie 1 maja, obecnosc obowiazkowa no ale wczesniej mielismy sie umowic ktoregos dnia na pierogi na moscie paulinskim - kto zje sam cala miske w 25 min to ma zwrot polowy kosztow. Do wyboru sa rozne - miesne, wegetarianskie, slodkie - miska po 50 zl.

Oprocz tego mam wielka nadzieje ze zima wypali nam kulig dla motocyklistow, choc Infanti ostatnio malo sie udziela - zobaczymy.

Do sezonu jeszcze bardzo daleko - oczywiscie dla tych nielicznych ktorym sie juz skonczyl.

A poza tym moze ruszy sprawa z Chatą Yanio wiec powinienes sie tam pojawic

Ja 1maja do bydzi wstepnie sie zglaszam!!

A odnosnie pierdogow ciezko bedzie z moim zoladkiem ale jak sie bawic to na maksa, raz sie zyje hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no o 1 maja w bydzi to w ogole nie wspominalem

uznalem to juz za tradycje, wiec na pewno bede

moze pojedziemy pozniej do stopki

na grilla i kawe

 

co do jasnej gory to nie nie nie

raz, ze ponad 300 km

dwa, ze to jednodniowy wypad

trzy ta parada to smierc dla motocykla

cztery, wypada w ten weekend mi kletno i zlot odchodzacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlot odchodzących bezapelacyjnie bedzie i odrazu z rańca na Jasną Góre ;) mam nadzieje ze promile szybko wyparują :) w paradzie raczej nie bede uczestniczyc bo suza tego nie wytrzyma,bedziemy czekac na miejscu jak moto beda sie zjezdzac

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze do tej pory jezdzilbym SV moja kochana. No ale przez moj brak wyobrazni rozwalilem ja! A zyc bez moto sobie nie wyobrazam wiec zamienilem samochod na ZX6R! No a od przyszlego sezonu zaczynam jezdzic R6 bo pozwolily na to fundusze :icon_mrgreen: A jak smiga Ci sie SV?

 

a no dzieki nie narzekam te moto ma swoj ukryty potencjal :icon_rolleyes: a miales stara czy nowsza wersje??

i jak zes mogl ja rozwalic ?? co sie stalo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlot odchodzących bezapelacyjnie bedzie i odrazu z rańca na Jasną Góre ;)

no jak o 3 rano w niedziele z kletna wyjedzisz

to dasz rade dojechac do czestochowy

my o 4-5 rano dopiero spac pojdziemy

to jeszcze sie pożegnamy :icon_rolleyes: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no dzieki nie narzekam te moto ma swoj ukryty potencjal :) a miales stara czy nowsza wersje??

i jak zes mogl ja rozwalic ?? co sie stalo ??

Starsza z 1999r. A rozwalilem ja na pasie w osiu, zlapalem rybke "shimmy". Ja na szczescie zeskoczylem z suzi ale ona za to wjechala w drzewo niestety. Jak chcesz to wrzuce gdzies zdjecia i wstawie linka mojej suzi po wypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...