Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

dajcie wiecej szczegulow odnosnie nadchodzacego weekendu w toruniu

chodzi mi o miejsce spotkania, ulica itp.

w piatek pracuje i w sobote chce sie wybrac

tylko na jeden dzien, niedziela dla rodziny

 

dzieki pozdr

 

,

Edytowane przez mmm757
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza jest w toruńskim forcie IV przy ulicy chrobrego. Nie ma jakiegoś planu, ma być ognisko i piwko do spozycia. Spanie jest pewnie już tylko w salach wieloosobowych. Jest niedaleko temat o zjeździe.

 

 

http://www.fort.torun.pl

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

 

Napisze to zeby was ostrzec przed puszkami i wsumie pochwalic nasza Torunska Policje i drogowke.

 

Wczoraj odebralem moto z serwisu i postanowilem sobie nawinac troszke km no i wracajac juz do domu z bananem na ustach ze wszytsko jest ladnie piknie jechalem walami generala sikorskiego w strone rubinkowa no i pech chcial ze akurat sygnalizacja swietlna nie działała. No i jade sobie wjezdza na skrzyzowanie na placu katarzyny no i niestety juz na kolach z niego nei wyjechalem. Koles ( stary dziad ) wymusil mi pierszenstwo no i jedyne co mi zostalo to polozyc moto. Szczescie w nieszczesciu jest taki ze akurat na skrzyzowaniu była policja bo miala jakas interwencje i slizgajacy sie moto zatrzymal sie pol metra od radiowozu. Ja poobcierany ale spoko wstaje kiwam na kolesia w puszcze zeby zjechal i wogole a on sobie jakby nigdy nic dwujeczka i odjezdza w strone na warszawe :crossy: policja juz byla obok mnie ja mowie ze koles odjezdza to oni przez radio ze taki samochod uciekl i za 10 minut zlapali go kolo pacyfiku ( inny radiowoz) :clap: przywiezli kolesia drogowka w tym czasie tez sie zjawila no i koles sie tlumaczy ze nei widzial ze piesi ze ku*wa ptak lecial itp itd moi swiadowie jeden jechal za mna samochodem i jeden ktory stal na przejsciu dla pieszych mowia ze to ten koles i ze wymusil no i wtym momencie zmiekl jeszcze policja na niego swoje no i koles sie przyznal wzial mandat na 500 zł i odjechal.

Moto poscierany lewy bok generalnie tragedni nei ma ale kurna i tak, ciuchy motocyklowe sprawdzily sie w 100% nawet w 110%

Ale wielkie wielkie pochawly z mojej strony dla policji akcja trwala 15 minut i byly obok mnie 3 radiowozy sprawca i wszytsko bylo zaltwione :buttrock: ;) :clap:

 

Uwazajcie chlopaki bo barany za kierownica samochodow normalnie spia !!!!!

 

Pozdraiwam i zycze tyle samo powrotow co wyjazdow !!!

 

 

Ruleś

 

ps. ale ludzie ktorzay na pasach byli i na przestanku tramwajowym mieli zapene akcje jak z filmu :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak miałeś szczescie . Takich idiotów w puszkach co wymuszaja na motocykliście pierwszeństwo jest bez liku. Dla niektórych motocykl nie stanowi w ogóle przedmiotu w ruchu drogowym ,- a z powodu dwóch kółek i malej masy to myślą ,że w ogóle nie nalezy się nim przejmować. Takich kutasów i nie tylko, bo ci*ki są nie lepsze jak nie gorsze,- jest pełno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że miałeś świadków. Ja kiedyś jak gość mi zajechał drogę (byłem puszką) odbiłem kierą i walnąłem w barierkę. Facio odjechał, a policja mi uświadomiła mi, że trzebbyło w gościa to byłby dowód a tak klient może powiedzieć że był w tym momencie w inowrocławiu (żona to słaby świadek). A motocyklista jak nie ma świadków to zawsze pojawia się niewiadomo skąd, jeździ za szybko i w ogóle jest beeeeeee.

 

Uważajmy na wszystko na drodze.

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie no macie racje oczywiscie ale wiecie tak sobei myslem ze tos ie bierze stad ze motocykl jest mały w porownaniu i koles w puszcze nie ma respektu bo jakbym ciezrowka jechala a to juz czlowiek inaczej mysli ale jak taki maly motocykl jedzie to sobei mysla a co mi sie stanie !!!

Pomijam juz sprawe zwyklej uczciwosci i poszanowania innych bo tego na polskich drogach w 90% sie nie spotyka i jeszcze dlugo nei bedzie lepiej. Ale te 10% uczciwych ludzi czasem naprawde zjawia sie w odpowiednim momencie i pomaga i przywraca jakas tam wiare w spoleczenstwo :icon_mrgreen:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta wiarą w społeczeństwo to byłbym ostrożny. ! - Dlatego najlepiej jest jechac w pare motocyklów , bo wtedy koledzy maja niepisany obowiazek pomóc i świadczyć na Twoją korzyść !!! - nawet jesli by w tym momencie byli pół kilpmetra z tylu , słońce swiecilo w oczy i kask zsunoł się na nos . Zawsze drugi motocyklista ma obowiazek pomóc koledze ( również w przypadku gdyby go pierwszy raz na oczy widział).

Taki jest honorowy kodeks motocyklisty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rules,

Najwazniejsze, ze Tobie nic...oby motorek nie ucierpial..a q**s co wymusil moze sie dwa razy zastanowi zanim zjedzie na inny pas. To skrzyzowanie jest paskudne ! kiedys jadac samochodem zepchnela mnie blondyna. Prawie wjechalem w kino Grunwald...

Pozdrowienia i uwazajcie na idiotow w samochodach.

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

hehe teraz bedzie lekki spam :D

 

Z ta wiarą w społeczeństwo to byłbym ostrożny

 

bez wiary to duzo sie nei da zrobic :lalag:

 

Dlatego najlepiej jest jechac w pare motocyklów

 

wiesz nei zawsze sie da nei zawsze sie chce byc w grupie :)

 

Zawsze drugi motocyklista ma obowiazek pomóc koledze ( również w przypadku gdyby go pierwszy raz na oczy widział).

Taki jest honorowy kodeks motocyklisty .

 

heeh i ty mowisz ze z wiara bez przesady hehe ja nei wierze ze 100% motocyklistow takich jest bo wedle starodawnego powiedzenie debila znajdziesz wszedzie :icon_mrgreen: ale racji troszke tu masz powinno tak byc

 

no i pogoda sie popsula moze i dobrze nie bedzie mi zal ze moto choruje

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...