Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przesledz temat o zlocie w Toruniu 23 - 25 marca, bedzie takze jak zawsze otwarcie sezonu w Bydgoszczy 1 maja. Sledzac ten temat takze dowiesz sie o imprezach tzw z ostatniej chwili.

 

W najblizszy weekend spotykamy sie na motobazarze i zlocie w Łodzi...

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romans - ten temat bacznie śledziłem ale jak dla mnie odpada ...

 

ale za to 1 maj byłby super (dzięki Michał), po takim otwarciu oficjalnym jak dalej przebiega imprezka? lecicie gdzies za miasto na kawałek wolnego asfaltu, czy jakieś namioty, browarki itp. impreza bardziej zorganizowana?

 

dzięki za info, i pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 10 - 11 msza z poswieceniem motocykli, parada po Bydgoszczy i zorganizowana impreza. W tym roku znow mamy jechac na parking przy Auchanie i tam bedzie impreza z pokazami streetfighteru. Jak chetnych do pomocy bedzie wystarczajaco duzo to mozna zamiast imprezy i browaru zwolac grupe chetnych i zrobic maly rajd po Borach Tucholskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z dzisiejszego wyjazdu na Fordon nici...wywiadowka u dzieci...a ze sa dwie sztuki to po jednej sztuce na glowe wypada..:biggrin: moze nastepny...

Alex

 

Michal,

Oberza to ta knajpa na Rabianskiej ?? Kiedys tam bylem ale jedzonko bylo troche wysuszone - bo pewnie sie pyrkalo za dlugo..

ale jak trzeba to nie protestuje.

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczecie znowu przy Auchan?? :) W tym roku byla ogolnie kicha, nie dlatego, ze padalo, bo ja i znajomi nie wymiekamy jak pada...... nie ma mozliwosci zrobic mszy przy Łuczniczce i dalej Myslecinek, tak jak bylo to w 2005? A pomysl z Borami T. bylby ok, ale watpliwe, zeby wszyscy co przyjada na start sezonu chcieliby jechac na takie cos :icon_eek: .

Edytowane przez Bartas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pogoda dopisze

i zona zostanie z dziecmi

to na torun w marcu sie piszemy :( dajcie potem znac jak juz bedzie wiadomo

 

Wszystko juz wiadomo w watku p.t. "wyjazd inaugurujacy sezon 2007".

Wpisywac mozna sie tu: http://www.mb.org.pl/form/motospot2007.php

A lista chetnych jest tu: http://www.mb.org.pl/form/motospot2007-lista.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczecie znowu przy Auchan?? :) W tym roku byla ogolnie kicha, nie dlatego, ze padalo, bo ja i znajomi nie wymiekamy jak pada...... nie ma mozliwosci zrobic mszy przy Łuczniczce i dalej Myslecinek, tak jak bylo to w 2005? A pomysl z Borami T. bylby ok, ale watpliwe, zeby wszyscy co przyjada na start sezonu chcieliby jechac na takie cos :notworthy: .

Jest już ustalone że Rozpoczęcie będzie przy Auchan.Nic się raczej w tej kwestii nie zmieni.W zeszłym roku mimo paskudnej pogody była spora frekwencja i sponsorzy byli zadowoleni.Myślę że w tym roku będzie lepiej.

A co do spotkania w Toronto to ja też z chęcią wybiorę się na wyżerkę.

Wojtek zawsze można jedzonko popić piwkiem :buttrock: .

Alex_kr widziałem fotkę Twojej BMW.Śliczna maszyna. :icon_twisted:

Synek przyjedź na otwarcie sezonu do Bydzi. :buttrock: Warto. co roku jest kilka tysięcy ludzi. Przyjeżdżają nawet ludziska zza granicy.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

Dzieki ale to chyba ten kolor....bo czerwone szybciej jezdzi...mniejszy opor powietrza czy jakos tak :banghead: teraz wyglada troche innaczej - zalozylem gmole - za duzo mialem wywrotek ostatnio - szkoda maszyny - taki to ze mnie kierowca bombowca haahaa :icon_mrgreen:

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMEK xj550 ujałem już tą imprezkę w planie, ale życie i pogoda pokaże jak to będzie, mam nadzieję że wszystko podpasuje, mam nadzieje, że kumpla też namówie (w zeszłym roku po zlocie w Słupsku ukradli mu z garażu Virago, teraz kupił i szykuje ZZR-a, oby się skusił), będę śledził ten temacik bom skory na kierunek Bydgoszcz :) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczecie znowu przy Auchan?? :lapad: W tym roku byla ogolnie kicha, nie dlatego, ze padalo, bo ja i znajomi nie wymiekamy jak pada...... nie ma mozliwosci zrobic mszy przy Łuczniczce i dalej Myslecinek, tak jak bylo to w 2005? A pomysl z Borami T. bylby ok, ale watpliwe, zeby wszyscy co przyjada na start sezonu chcieliby jechac na takie cos :smile: .

 

Nie marudz Bartek !!

Nie jest latwo zorganizowac tak duzej imprezy. Skoro wlasciciel Auchana jest chetny to wszystko zgodnie z zyczeniem sponsorow. Wycieczka po okolicach nie moze odbyc sie z udzialem wszystkich - to by bylo nierealne ! Mysle o grupie max 20 maszyn - to itak bardzo dlugi peleton.

Co do Myslecinka - ladny teren ale wyscigow na 1/4 mili raczej juz nie bedzie bo zbyt surowe przepisy dotyczace bezpieczenstwa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko juz wiadomo w watku p.t. "wyjazd inaugurujacy sezon 2007".

Wpisywac mozna sie tu: http://www.mb.org.pl/form/motospot2007.php

A lista chetnych jest tu: http://www.mb.org.pl/form/motospot2007-lista.php

 

 

alterego

dzieki :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...