Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jasne

serdecznie zapraszamy

 

kurcze dzis piekna pogoda a jutro ma byc 16 stopni

a moj jednoslad czeka na czesci :)

jak widze taka pogode to az mnie korci by sobie pojezdzic

 

 

 

wracajac do zon

ja tez wole sam ale czasami musze pojezdzic rowniez z druga polowa

dzxieci do babci i jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kurcze dzis piekna pogoda a jutro ma byc 16 stopni

a moj jednoslad czeka na czesci :icon_evil:

 

Ja trzymam moto w wynajetym nieogrzewanym blaszku, wiec taka pogoda tez mi odpowiada, bo przynajmniej podlubac cos mozna bez grabienia rak. Skoro jutro tak cieplo bedzie, to moze sie wybiore do garazu zakonczyc montaz cofnietych podnozkow. W ten sposob problem wozenia zony zostanie definitywnie rozwiazany - podnozki pasazera znikna a w ich miejsce pojawia sie moje. To rozwiazanie bardzo mi sie podoba. Szkoda mi tylko troche mojej corki, ktora jedyna w rodzinie odziedziczyla po mnie troche milosci do motocykli. Bedzie jej zal, ze tata juz jej do liceum (150m od domu) z fasonem motocyklem nie podrzuci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zona tez dostala kurtke, spodnie, ze nie wspomne o garku na glowe..i co z tego momentami musialem ja budzic w trasie - kuksancem :). jak mozna przysypiac na 2 kolkach..nie wiem.

 

moje strasze dziecko zrwie sie na moto ale to jeszcze podfruwajka 6ta klasa podstawowki..no ale coz obiecalem jej jednodniowy wypad na jakis zlocik..

a dzisiaj ladnie bylo, motorki wyjechaly na drogi.

 

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dzisiaj bylo cieplo i to az bardzo. Wytargalem motor i zamiast PKSem pojechalem sobie Suza na uczelnie :) , ludzie sie cos dziwnie patrzyli, ale to normalne :) . A jutro nie bedzie juz tak wesolo z pogoda. Ja korzystam z tego prognozowania: http://meteo.icm.edu.pl/ . Strona Uniwersytetu Warszawskiego, pogoda jest bardzo trafna na nastepny dzien, korzystam z tego planujac wyjazdy, moze to sie komus przyda.

Edytowane przez Bartas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bylo calkiem niezle...

Ale widze, ze kolega Bartas z Łabiszyna...wybieram sie w tamte strony ale chyba motorkiem na wiosne..w internecie reklamuje sie firma, ktora handluje cygarami...ciekawy jestem czy maja normalny sklep z detalem w Łabiszynie ? Moze sie orientujesz Bartas ?

 

Alex

 

sorry wypadaloby dodac nazwe firmy: to jest dystrybutor produktow firmy premium cigars..

 

Alex

 

Firma Handlowo Usługowa "Akan"

Anna Najsztub

ul. Działkowa 2, 89-210 Łabiszyn

 

a tak dokladnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim.

Ale się ten temat ożywił.Nowi ludzie , nowe pomysły , nowe tematy. Świerza krew :icon_rolleyes: .

Musimy pomyśleć o jakimś spotkaniu na browarka.Może wyskoczymy znowu do Harleya? :lapad:

 

Ja dzisiaj zaczynam retusz rys na owiewkach.Może jeszcze dziś zdążę wymienić klocki i założyć koło.

Chyba wstrzymam się jeszcze z wymianą napędu i po regulacjach złożę Suzę w końcu i może jakaś mała przejażdżka. ;)

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szlag mnie trafia jak widze termometr i rozebrany motorek w piwnicy.. nie mam nawet czasu zeby go porzadnie dokonczyc i z czystym sumieniem poskrecac..

Bartas - cygara to piekna rzecz od prawie 3 lat nie pale papierochow, ale raz na jakis czas jakies cygarko !!! niektorzy mowia, ze to lepsze niz seks :lapad:

 

Tomek - piwko dobra rzecz tylko juz wtedy bez 2 kolek :icon_rolleyes: nigdy nie bylem w Harleyu - trzeba zwiedzic ! Teraz jak dzieci wypchne na ferie skoncza sie wyjazdy i przywozenie z zajec dodatkowych bedzie luzniej.

 

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nic sie nie zmienilo to knajpa Harley jest nadal zamknieta, a na kolejne spotkanie umawialismy sie przeciez do Oberzy, ktora Wojtek zareklamowal - lupujesz talon za 20 zl i mozesz zjesc co chcesz i ile chcesz.

Co do czwartkowych spotkan w Fordonie - zaraz za mostem na Wisle jest rondo - tam trzeba skrecic w prawo po kostce brukowej, przejechac wzdluz Rynku, caly czas prosto, dalej ok 200 m fatalnym brukiem i po lewej rece jest kosciol z czerwonej cegly z wieza a po prawej brama w ktora nalezy wjechac na plebanie.

Ul Sikorskiego Kosciol Jana Ewangelisty, dzisiaj o 19 do zobaczenia.

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie (koleżanki może także), nie jestem co prawda z waszych okolic ale mam do was pytanko odnośnie imprez motocyklowych w waszych okolicach, czy takowe się odbywają (a pewnie tak), a jeżeli tak to gdzie są organizowane i w jakich terminach (mam na myśli cieplejsze klimaty), chetnie byśmy wpadli na jakiś zlocik ale brak nam na ten temat informacji, a i odległość od nas do was przyzwoita, pozdrowionka znad morza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...