Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Alex !

Milo ze do nas dolaczyles. Wprawdzie jest zima, ale to raj dla motocyklistow ktorzy nie garna sie do jazdy na 2oo (nie wytykam tu nikogo palcami) za to lubia spotkania i imprezy motocyklowe na ktore jezdzi sie samochodami. Zapraszamy w kazdy czwartek na 19:30 do Fordonu w Bydzi na spotkania motocyklistow, moze zalapiesz sie z nami na impreze zamknieta do Tarkowa na poczatku Lutego.

 

Ja motocykl mam chwilowo caly i na chodzie ale swoje w warsztatach odstal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Michał,

Dzieki za dobre slowo. Dziekuje rowniez z zaproszenie "za miedze" :icon_mrgreen: jakas chwile temu mialem spotkanie na rynku w bydgoszczy ze znajomym na Virago...on jezdzi chyba z TMS (towarzystwo motocyklistow statecznych) chetnie podjade na fordon - chwila drogi a wyjatkowo miedzy nami sa asfalty calkiem-calkiem. Nie wiem jak bedzie na przelomie sty/lut - dzieci koncza ferie (trzeba towarzystwo posciagac z roznych kierunkow) w kazdym badz razie bede mial to na uwadze. Czesto ze znajmym na yamaszce zagladamy w Twoje okolice bede pamietal o czwartkach. Gdzie konkretnie sie spotykacie ??

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie konkretnie sie spotykacie ??

Alex

 

Te spotkania sa u ks. Janusza (tego od "Motoswieconek" i 1-majowych inauguracji sezonu) na jego plebanii. "Stateczni" znaja go b. dobrze. Ja tez tam zaczalem zagladac w zeszlym sezonie na cotygodniowe czwartowe przejazdzki. Janusz lubi jezdzic raczej "sportowo" (ma Triumpha ST), ale jest wyrozumialy dla "turystow" i takich "marudow" jak ja i bardzo fajnie sie z nimi mi jezdzilo. Wiem, ze po sezonie robia sobie zamiast wycieczek spotkania przy kawie, ale praca i brak samochodu nie pozwolila mi dotad ich odwiedzic.

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będzie okazja do spotkania i wspólnych wyjazdów.

Ja zrobię jeszcze regulacje i poskładam Suzę do kupy i bedzie można śmigać.

Do zlotu w Toruniu na pewno zdążę.

Pozdrowienia dla wszystkich.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

no mam nadzieje bo ubiegly sezon moj 1szy od 20 lat objezdzilem prawie samotnie :banghead: dzieki znajomym z Lipna, Turku, Plocka, Wwy polatalismy torche dalej..we wrzesniu byly Moravy - zlot Boxer Morava, w pazdzierniku Bieszczady - Bieszczadzka Tulaczka...nawet maja ziena sie zabrala - ale to nie motor zadzialal to Bieaszczady - piekne jesienia..

Pozdrowenia,

Alex

 

haaaaha to dobre jednak on-line :banghead:

Jakby co moj gg: 234064

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm757,

 

haaa cos w tym jest...ale slyszalem, ze w Swieciu silna grupa motonitow jezdzi...w ubieglym roku bylem w Grudziadzu na kameralnym zjezdzie nad jeziorem...koledzy z Grudziadza chwalili Swiecie :biggrin:

Alex

 

Witam, chłopaki ze Świecia są ok! Tez z nimi jezdziłem czasami. Organizują zawsze taki małe, fajne zlociki- ostatno był w Ostrowitym, a poprzedni w Żurze

 

Pozdrawiam Bartek

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...