Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć w 3mieście nie ma być.

 

michał, jak jedziesz na babozlot może by pojechac jednym samochodem?

 

Dobry pomysl ! ja planuje wyjechac z Torunia rano - ok 8

Napisz jakie sa mozliwosci i propozycje.

 

 

Michał Ty to masz z tymi zjazdami.Zawsze wtedy gdy jest jakaś impreza.Ale MotorBikeShow nie przełożą tak jak np. imprezy w Tarkowie :biggrin:

Na zaocznych spora czesc weekendow jest wyjetych z zyciorysu, w dodatku ja mam pecha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki co tam słychać w waszych garażach?

Grzebiecie coś przy moto?

Ja już zacząłem.Owiewki zciągnięte i czekają na mały retusz zarysowań.Aku zregenerowane i naładowane.

Suza odpaliła dziś od pierwszego razu.Sam się zdziwiłem bo od miesiąca nie zaglądałem do niej.

Zdjąłem przednie koło i w poniedziałek jadę po oponkę.

Klocki hamulcowe i płyn już mam .

W sobotę będziemy walczyć z Darasem z regulacją zaworków.

Zostanie mi tylko wyregulować gaźniki i myślę nad zmianą napędu.

W sumie jakoś idzie zgodnie z planem.

W marcu mam nadzieję że wyjadę. :crossy:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki co tam słychać w waszych garażach?

Grzebiecie coś przy moto?

Ja już zacząłem.Owiewki zciągnięte i czekają na mały retusz zarysowań.Aku zregenerowane i naładowane.

Suza odpaliła dziś od pierwszego razu.Sam się zdziwiłem bo od miesiąca nie zaglądałem do niej.

Zdjąłem przednie koło i w poniedziałek jadę po oponkę.

Klocki hamulcowe i płyn już mam .

W sobotę będziemy walczyć z Darasem z regulacją zaworków.

Zostanie mi tylko wyregulować gaźniki i myślę nad zmianą napędu.

W sumie jakoś idzie zgodnie z planem.

W marcu mam nadzieję że wyjadę. :crossy:

 

 

Tomek, tak jak Tobie mowilem:

- oponka tylnia nowa

- naped zmieniony

- kupie olej i zmienie filtry

- regulacje zaworkow jakos po sesji

 

A kase na paliwo zbieram na biezaco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kasiorę na paliwko trzeba zbierać bo co z tego że moto będzie zrobione na cacy jak nie będzie za co wlać do baku. Mam nadzieję że będzie spoko pod tym względem.

Jutro jadę po oponkę.Będzie komplecik. :biggrin:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Co prawda z prawie rocznym opoznieniem, ale dolaczam do rodziny z Torunia i okolic. Mam nadzieje, ze bedziemy mieli okazje wspolnie nakrecic pare kilometrow..

Kilka slow o sobie.. po prawie 20 latach wrocilem do dwoch kolek...i jak mowi moja zona to znak, ze kryzys wieku sredniego sie zaczal. Ja mysle, ze nareszcie moge zrealiazowac swoje marzenia - zawsze chcialem miec boxera. Od maja 06 zrobilem nim 11 tys. Mam nadzieje, ze kojelne nakrece juz wkrotce. do wiosny blisko. Chociaz pogoda robi nam psikusy i moze jeszcze w styczniu wypchne "Biedrone" z garazu..

Do zobaczenia na trasie.

 

Pozdrawiam,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alterego :)

moja Biedrona tez troche w proszku... resztki posezonowych dzialan serwisowych...plastiki posciagane, drobne prace mechaniczno-artystyczne w toku ;) ale kto sie spodziewal 10 stopni ciepla w styczniu...zrobili nam psikusa..

Pozdrowenia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki co tam słychać w waszych garażach?

Grzebiecie coś przy moto?

 

Kierownice na "clip onsy" juz wymienilem. Zepsulem przy tym "roll gas" - wiec przybedzie nowy wydetek. Nowa kierownica zawadza mi teraz o przednie kierunkowskazy. Najlepiej byloby sie ich pozbyc, ale za wygodny jestem... trzeba bedzie cos mniejszego kupic i zamontowac inaczej. Utknalem przy montazu zestawu z cofnietymi podnozkami. Skubane "dzapy" w kazdym kolejnym roczniku musza cos zmienic chocby o pare milimetrow!!! Zestaw byl zdjety z rocznika '80 gdzie pasowal idealnie, a u mnie otwory nie pokrywaja sie o...4mm! Niestety, cos trzeba bedzie uciac, cos przypilowac, cos przewiercic i do oryginalnego wygladu latwego powrotu nie bedzie. W dodatku musze teraz pomyslec nad nowym mocowaniem tlumika, bo zostawiam oryginalny - za dlugi jak na prawdziwego "cafe racera". Z nowego zadupka w stylu "racer" na razie zrezygnuje, bo w straszliwy deficyt budzetowy popadlem.. ;-)

Ciagle nie mam akumulatora, wiec nie moge nawet "przepalic" od czasu do czasu mojej babci.

 

Pozdrawiam wszystkich ROCKERSOW!!!!!!!!!!

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...