Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka chłopaki.Walczę właśnie z akumulatorem.Okazało sie że jest suchy jak Sahara.Napełniłem i właśnie się ładuje.Napedził mi strachu.Już myślałem że Suza padła.Pewnie nie dam rady jechać do Borówna ale jak znam życie to i tak będzie lało.W lipcu posłowie modlili sie w kaplicy sejmowej o deszcz i wymodlili powodzie :icon_mrgreen:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ale Maniek przysłał sms że spotykamy sie u Zosi i Zbyszka.Więc o co chodzi?Ja nie wiem jak będzie z pogoda i o której skończę pracę.Jeśli dam rade a bardzo bym chciał to przyjadę.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ale Maniek przysłał sms że spotykamy sie u Zosi i Zbyszka.Więc o co chodzi?Ja nie wiem jak będzie z pogoda i o której skończę pracę.Jeśli dam rade a bardzo bym chciał to przyjadę.

 

Maniek ma decydujacy glos i wysyla SMS do wszystkich. Ja zapraszalem go do Borowna ale poniewaz plany sa na Jaksice to tam sie spotkamy a do Borowna mozemy jechac w inny czwartek - jeszcze uzgodnimy na miejscu. Nie spotykamy sie wiec w Osielsku tylko na wylocie do Inowroclawia. Ale poniewaz miejsce jest znane to mozna jechac indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja to mam szczęście.Już byłem 5 km od domu gdy jechałem na zlot do Piecek a tu trach linka od gazu pękła.No i sobie poimprezowałem.Nie wybaczę tego Suzie.Podobno był świetny zlot.A ja udupiony. :wink:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja to mam szczęście.Już byłem 5 km od domu gdy jechałem na zlot do Piecek a tu trach linka od gazu pękła.No i sobie poimprezowałem.Nie wybaczę tego Suzie.Podobno był świetny zlot.A ja udupiony. :bigrazz:

Ano fajowo było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliza sie koniec wakacji. Raczej to nas niedotyczy, lub bedzie dotyczylo za miesiac ( studenci), ale to dobry pretekst do wspolnego wypadu. Moze warto ustalic jakis ciekawy wypad? Ja mam zamiar w przyszly weekend skcozyc sobie do Kruszwicy, zrobic pare fot z mysiej wierzy. W sumie jakby zebrala sie jakas grupka to mozna gdzies sie przejechac. Sa chetni? Jakies propozycje?? Oddzial Bydg i Toronto- nie spac :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zlotu w Pieckach - bylo troche umawiania na 4-um ale pomimo ze paradowalem z emblematem na piersi nikt mnie nie rozpoznal... Forumowicza najlatwiej znalezc na internecie bo na zlotach bardzo ciezko.

Co do pozegnalnego wypadu to mozemy sie wybrac, ktos wie co w najblizszy czwartek robimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm..

paradowałes po zlocie?

w piatek? w sobote?

bo wiesz, przy parasolach tańce, pod sceną skakanie, a ogólnie picie, więc mogło nam umknąć :D

ja czysciłam biało-niebieska WLA prawie koło bramy wjazdowej ;) i tez rzucałam sie w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...