Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe to się nazywa wywołanie do tablicy :)

jestem i siem :) melduję

w poniedziałek jak pogoda pozwoli wyjadę bo na majówkę czas się przygotować :) i na wypad Bułgarsko-Rumuński :)

zadowolona? :)

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam motocyklistów z Torunia i okolic.Jesteśmy organizatorami wyścigu kolarskiego w dniu 11.05.2014 r,informacje na

http://ttc.jade.pl/petla-torunska-2014/.W związku z tym poszukujemy 2-5 motocyklistów ,którzy w formie wolantariatu chcieli by

uczestniczyć w tej imprezie jako piloci.Gwarantujemy paliwo i posiłek.Chętni prosze o kontakt na [email protected].

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Cos widze ze nasz torunski watek zamarl - zyjecie jeszcze ? Ja zmartwychwstaje i mam nadzieje ze ta grupa takze. W polowie wrzesnia jest zakonczenie sezonu forumowe w Borkach - przeniesione miesce do TORUNIA, nie moze nas zabraknac - do zobaczenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Foresst własnie zauważyłem, że temat który założyłeś wcięło :blink: . Napisałem tam iż można zrobić małą objazdówkę po Toruniu. W sobotę są zawody supermoto koła stadionu unibax'u, rally cross na torze przy ul. Łukasiewicza i ten własnie zlot. Mam nadzieję, że będę czasem dysponował i uda mi się podjechać. Ja podskoczę jeszcze do Kamionek, bo muszę wodę w domku już zakręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...