Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziołchy i gawędziarze erotomani :) To jak przywleczecie swoje 4litery ( nie mylić z litrami ) na motoarene w SOBOTE??????? Ma być miło, krwisto, ciepło i przytulnie :)

 

buziaki dla WAS! for all.

 

Kinga

 

 

ja niestety nie bede bo wyjeźdzam :(

 

i dupa pindol, bo w sumie pogoda bedzie niby ok :)

 

 

ps ja dziś polatałem :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie pogoda to podlecimy tam na święta na moto, jak nie będzie to turbo mondeo trzeba będzie zaprzęgnąć do targania naszych szanownych dupsk :)

 

Bartez, co się chwalisz, u nas pogoda do rzyci to nie ma szans na śmiganie, a głód jest.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziołchy i gawędziarze erotomani :) To jak przywleczecie swoje 4litery ( nie mylić z litrami ) na motoarene w SOBOTE??????? Ma być miło, krwisto, ciepło i przytulnie :)

 

buziaki dla WAS! for all.

 

Kinga

 

A o ktorej bedziecie tam sie zjezdzac? Mam nadzieje ze wyszykuje swojego kota do tego czasu, bo dla mnie ten sezon sie jeszcze nie rozpoczal:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doobry,

 

Panie, Panowie, od niedawna mam przyjemność mieszkać w grodzie Kopernika. Niestety mój Bike jeszcze tu nie zagościł.

 

Mam do Was prośbę! Mam możliwość wynajęcia miejsca w garażu podziemnym (koleżanka nie potrzebuje na czas sezonu letniego), tylko dla jednej osoby wychodzi trochę drogo.

Poszukuję jednej lub dwóch osób aby wynająć miejsce.

 

Jest to garaż podziemny przy ul. Jana Sobieskiego (blisko centrum), na pilota, od maja do października.

Łącznie dla dwóch osób cena wynosi po 80zł/miesiąc

Dla trzech osób po 65zł/miesiąc

Z tego co się dowiadywałem cena jest konkurencyjna, zresztą nie zależy mi na zarobku (cena to podział kosztów), tylko na tym żeby w sezonie sobie pojeździć.

Jeśli macie kogoś, kto szuka miejsca dajcie mu znać.

kontakt do mnie to:

tel 790 337 993

z góry dzięki

piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doobry,

 

Panie, Panowie, od niedawna mam przyjemność mieszkać w grodzie Kopernika. Niestety mój Bike jeszcze tu nie zagościł.

 

Mam do Was prośbę! Mam możliwość wynajęcia miejsca w garażu podziemnym (koleżanka nie potrzebuje na czas sezonu letniego), tylko dla jednej osoby wychodzi trochę drogo.

Poszukuję jednej lub dwóch osób aby wynająć miejsce.

 

Jest to garaż podziemny przy ul. Jana Sobieskiego (blisko centrum), na pilota, od maja do października.

Łącznie dla dwóch osób cena wynosi po 80zł/miesiąc

Dla trzech osób po 65zł/miesiąc

Z tego co się dowiadywałem cena jest konkurencyjna, zresztą nie zależy mi na zarobku (cena to podział kosztów), tylko na tym żeby w sezonie sobie pojeździć.

Jeśli macie kogoś, kto szuka miejsca dajcie mu znać.

kontakt do mnie to:

tel 790 337 993

z góry dzięki

piotrek

 

Tu jakiś czas temu kolega szukał:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/140314-poszukiwany-garaz-w-toruniu-wynajem/

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, weź do mnie dryndnij jeno :-) Albo na kawkę i wafelka po robocie zaleć.

ok dryndna ;-)

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te ktorym wolno jada na ta impreze ?

http://www.motocaina.pl/I...906,5480,1.html

A dla wszystkich - w dlugi weekend majowy, oczywiscie Ci ktorzy nie jada do Rzymu - zachecam do wycieczki nad Zalew Koronowski na zlot Olszchoper - na pewno nic niekawego poza okazja do spotkania.

 

Organizowaliscie wyscigi na 1/4 i nikt sie nie przyznal ? :icon_evil:

Kto jest zwyciezca bo twarzuy nie widac ?? chyba Yuby

 

http://jaramsie.pl/2k3hf20_atptz3#postbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...