Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To się pochwalę. Dzisiaj rano wróciłem z trasy zrobiłem 3700 kilasów. Powrót ostatniego dnia 1700km walneliśmy za jednym razem tego jeszcze nie robiłem(nie wiem jak to wytrzymaliśmy, żonka była dzielna). Zaliczyliśmy kraje Chorwację,Czarnogórę,Bośnię i Hercegowinę,Słowenię,Słowację,Węgry,Czechy. Głowa pełna wrażeń. Żadnej awarii wszystko cacy, warto było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze na Varadero nawet 1700 jednego dnia sie zrobi - dla mnie to nierealne - napisz czy byliscie sami czy byly jeszcze inne motocykle i jakie

Byliśmy sami chociaż widziałem kilka motorków z Polski(austiackich,niemieckiech ,włoskich,słowackich było tyle że ręka bolała do pozdrowień.) Dojazd zrobliliśmy na dwa razy ale powrót juz na raz z czego jakies 300 km przez bośniackie góry i 200km przez chorwackie góry. Potem płaskie jak stół Węgry,Słowacja autostradą do Cieszyna i do Chełmży. Szczerze nie wierzyliśmy w to że przejedziemy na raz ale jak już byliśmy w Polsce to szkoda było brać noclegu bo za blisko domu :buttrock: A jechaliśmy 24,5 godziny w niedzielę gdzie drogi były dosyć puste dopiero w Polsce tir za tirem ale 5 red bulli jedna mocna kawa i parę snickersów dały powera Pozdro

Edytowane przez borys_moto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się pochwalę. Dzisiaj rano wróciłem z trasy zrobiłem 3700 kilasów. Powrót ostatniego dnia 1700km walneliśmy za jednym razem tego jeszcze nie robiłem(nie wiem jak to wytrzymaliśmy, żonka była dzielna). Zaliczyliśmy kraje Chorwację,Czarnogórę,Bośnię i Hercegowinę,Słowenię,Słowację,Węgry,Czechy. Głowa pełna wrażeń. Żadnej awarii wszystko cacy, warto było :)

Pogratulować takiej traski :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki plan żeby forumowicze w miare własnych możliwości zarezerwowali sobie weekend 11-13 lipca w celu odbycia oszałamiającej podróży w okoloce Zbiczna na pojezierzu brodnickim.

W planie:

- :crossy:

- spanie w namiotach :eek:

- picie piwska ;)

- hałasowanie po nocach :)

- szczelanie z tłumników i z gumy balonowej :evil:

- i-co-komu-jeszcze-do-łba-szczeli :)

koszt za pole, poniżej granicy opłacalności poruszenia tematu

koszt piwska itp. wprostproporcjonalnie zależny od pojemności brzucha i wytrzymałości głowy.

W okolicy jest fajna knajpa w której da się popląsać w razie potrzeby, a nawet coś zjeść,

St@f donosi również, że jest tam gdzieś stawik zarybiany w którym nawet ja (absolutne beztalencie w kwestii łowiectwa wodnego) złepie sobie rybke na kolacje.

Polecam i zaprzaszam

Podpinam... cały czas aktualne...

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buli.. wymyśl coś bardziej sensownego i popracuj nad składnią tworzonych pytań :icon_mrgreen:

składna skłania do myslania i ponownego przeczytania, ale po wgłębnej analizie stwierdzam, że nie jest to zdanie pytające, w przodniej części brakuje dużej literki, a w tylniiiej zapytajnika.

pzdr

 

Kinia gratulacje z okazji nowego sprzęta!! :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: Szkoda tylko że go z nami nie opiłaś. :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz dziękuję wszystkim z którymi spędziłem ten miły weekend... :P

Ps. w tiiilnim kole biło dużo brudu :banghead: Jak również jeśli na kolejnym wyjeździe będzie tyle bachorów z

rozbudowanym zespołem ADH D ostrzegam, że zamknę się w sobie i wpadnę w depresje maniakalną tudzież powybijam te wszystkie dzieciary, ich matki i ojców :icon_exclaim:

Ps1. taak wszyscy liczyli na oględziny Duki ale obeszło się smakiem.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo żałuje , że mnie z Wami nie było :-( ale niestety praca do 01:00 uniemozliwiła mi przybycie... tak, wiec opijanko miałam w zaciszu rodzinnym :biggrin:

Wyjazd zawsze można powtórzyć bądź odbyć podobny w next weekend :notworthy:

Dziękuje, dziekuje, jak narazie nie mam kiedy nacieszyć się nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Czy ktoś z koleżanek i kolegów wybiera się w najbliższy weekend do Malborka? W dniach 17-20 lipca trwać będzie IX-te oblężenie Zamku.

Pogoda co prawda nie rozpieszcza, ale mimo wszystko planuję wypad na sobotę - wyjazd rano; powrót późnym popołudniem lub wieczorem.

 

Szczegółowy plan imprezy w linku poniżej.

 

http://www.zamek.malbork.pl/pl/oblezenie/2008prog.pdf

Edytowane przez rafalm81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...