Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może jakieś info ze szczegółami o Chełmży w tym tygodniu...

 

 

 

Chełmża (pol. do 1251 Łoza, niem. Culmsee, Kulmsee) – miasto i gmina w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie toruńskim na brzegu Jeziora Chełmżyńskiego. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa toruńskiego.

 

 

Według danych z roku 2002, Chełmża ma obszar 7,83 km², w tym:

 

użytki rolne: 47%

użytki leśne: 1%

Miasto stanowi 0,64% powierzchni powiatu.

 

Prosze bardzo..................... :notworthy: :notworthy: :crossy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam te forum i zauwazylem ze pan Kaczmar ciagle zrzedzi, ze nikt go nie zaprasza, nikt nigdzie nie jezdzi itd. a z tego co widze to kazdy sie swietnie bawi a Kaczmar narzeka, moze nikt cie nie lubi, wziales to pod uwage?nie narzucaj sie!

Że ja narzekam to prawda ale czy oby kazdy sie swietnie bawi...

Popatrzcie jaki piekny przyklad dal nam Roman i juz cos sie dzieje !

Nie rozumiem dlaczego nikt nic nie pisze o paradzie na slubie Marka - czy to jest temat zakazany na tym forum ?

Tomek ! odezwij sie czy Monika nie pozwala Tobie juz spamowac tutaj ! Na pewno jedziesz na to wesele, dlaczego nie chcesz puscic pary ?

Ponawiam pytanie o Borki, ale pewnie kazdy liczy na to ze jakos przemilczymy ten temat i ucichnie z czasem.

PS w weekend bylem na zlocie 30 lecia BMW bylo (kazdy tradycyjnie napisalby tu ze super) jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że ja narzekam to prawda ale czy oby kazdy sie swietnie bawi...

 

Michał, czy ty aby nie przesadzasz? Zapomniałeś już jak w czasie roku akademickiego, rezygnowałeś z co drugiej imprezy "...bo mam zjazd...", a zamiast Zbiczna wybrałeś zlot weterynarzy, czy lekarzy? Szukasz na siłe ludzi do parady bo jak napisałeś wcześniej "głupio tak samemu na motocyklu się pokazać...". Czy ty traktujesz motocykl tylko jako narzędzie transportu do pracy??? Poza tym wstyd ci na nim sie pokazywać w pojedynkę i potrzebujesz grupy by sie w niej rozpłynąć.???

Dopytujesz się o paradę na ślubie Marka, a ja NIE WIEM KTO TO JEST!!! I pewnie nie ja jeden tego nie wiem a nie mam w zwyczaju pokazywać się na rodzinnych imprezach ludzi, których nie zmam. Może byś nam przybliżył postać tego Marka? Może chociaż miasto z jakiego pochodzi lub motocykl, żebym go skojarzył - bo takiego nicka to ja tu nie pamiętam.

Na koniec propozycja: zamiast dopytywać się, kto jedzie na Borki zadeklaruj jasno że ty jedziesz. Jak ktoś będzie chciał - to dołączy, jak nie - to nie. Ta propozycja dotyczy wszystkich: nie wypytujmy jakie kto ma plany na weekend czy urlop. Piszmy konkretnie - gdzie kto się wybiera i podawajmy namiary bądź miejsca zbiórek dla ewentualnych chętnych. Tak może unikniemy niedomówień....

 

P.S. Nie byłem na urodzinach BMW V.C. i tam gdzie byłem, nie było super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Alterego :biggrin:

 

Pozdrawiam Serdecznie,

Alex

 

Witam,

 

Mam pytanie do Szanownego Kolezenstwa..szukam dobrego lakiernika (DOBREGO)..Torun, Bydgoszcz okolice. Moze mozecie kogos polecic ??

 

Romans slyszales cos o Inter Car Complex na Grunwaldzkiej ??

 

Pozdrawiam,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS w weekend bylem na zlocie 30 lecia BMW bylo (kazdy tradycyjnie napisalby tu ze super) jak zwykle.

 

Tez na tym zlocie byłem, aczkolwiek krótko bo tylko ze 4h.

Ogólnie super, poza historią z "latającą" butlą gazową... kto był ten wie ...

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakieś info ze szczegółami o Chełmży w tym tygodniu...

Romans dokładnych szczegółów zlotu nie znam wiem tylko że całość zaczyna się w sobotę od 10-tej w Tumskiej Przystani czyli tam gdzie mieliśmy wesele.O 12-tej ma być parada a potem jakiś grill i występy zespołów.

Wstęp 10 zł w tym ponoć piwko i kiełbacha.

 

Że ja narzekam to prawda ale czy oby kazdy sie swietnie bawi...

Popatrzcie jaki piekny przyklad dal nam Roman i juz cos sie dzieje !

Nie rozumiem dlaczego nikt nic nie pisze o paradzie na slubie Marka - czy to jest temat zakazany na tym forum ?

Tomek ! odezwij sie czy Monika nie pozwala Tobie juz spamowac tutaj ! Na pewno jedziesz na to wesele, dlaczego nie chcesz puscic pary ?

Ponawiam pytanie o Borki, ale pewnie kazdy liczy na to ze jakos przemilczymy ten temat i ucichnie z czasem.

PS w weekend bylem na zlocie 30 lecia BMW bylo (kazdy tradycyjnie napisalby tu ze super) jak zwykle.

Kaczmar jeżeli masz mi coś do powiedzenia to napisz mi prywatmą wiadomość albo zadzwoń zamiast obrażać mnie i moja żonę na forum publicznym. Jeśli chodzi o ślub to skoro dostałeś zaproszenie to chyba wiesz gdzie i kiedy masz być czy orszak weselny ma zahaczyć o Toruń? A tak w ogóle to masz jakiś kryzys wieku średniego czy co że się taki marudny i problemowy zrobiłeś?Serdecznie pozdrawiam :banghead: .

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to chodzi ze pisemnego zaproszenia nie mam, tylko rozmawialem z Markiem na temat parady na Twoim slubie. Usiluje sie dowiedziec czy jakakolwiek parada bedzie bo jesli nie to oczywiscie sobie odpuszczam. Z wypowiedzi wynika ze nic takiego nikt nie organizuje wiec teraz nie mam wiecej pytan...

 

Gdybysmy wczesniej sie umowili to mialbym ten zaszczyt i przyjemnosc poznac Lukmastera na zlocie 30-lecia BMW, a tak bylismy obaj anonimowi. Juz bardzo dlugo Was nie widzialem i sam jezdze - dlatego taki marudny sie zrobilem.

 

 

 

Kaczmar jeżeli masz mi coś do powiedzenia to napisz mi prywatmą wiadomość albo zadzwoń zamiast obrażać mnie i moja żonę na forum publicznym.

 

O rety ale stales sie drazliwy po slubie !!! - wybacz prosze :icon_mrgreen: nie mialem zamiaru Ciebie obrazac a juz na pewno zony !!

 

Co do Borek - nie wiem jeszcze czy sie zdecyduje - nie wiem tez czy nie bedzie to ze szkola kolidowalo, ale w razie co to pojade sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Borek - nie wiem jeszcze czy sie zdecyduje...

 

No i za to was kocham!!!!!! Uwielbiam takie posty typu:

"Jedzie ktoś w najbliższy weekend dookoła Polski? Bo ja bym może się przyłączył, chociaż jeszcze nie wiem czy będzie ładna pogoda, ale może jak mnie żona puści to jednak bym pojechał - tylko, że najpierw musiałbym motocykl jeszcze kupić, ale napiszcie już teraz, kto się wybiera - tylko na 100%!"

 

Dziwisz się potem ludziom, że im się nawet czytać tego nie chce?? Błagam! Róbmy tak: zamiast wypytywać wszystkich dookoła jakie mają prywatne plany - podawajmy cel i termin naszych wycieczek, oraz miejsce ew. zbiórki przed startem. Wielu już tak robi i chwała im za to! :icon_mrgreen: Co do szczegółów wyjazdu - mamy pocztę wewn., SMS-y, ew. można też na forum odpisać.

 

Co do wesela - to nie wiem - może starodawny jestem - ale lubię wiedzieć czy państwo młodzi chcieliby widzieć obcych ludzi na swym weselu. Dobrze by było by ten kto organizuje paradę miał upoważnienie do tego od nowożeńców. Może Marek skrobnie tu jakieś zaproszenie (lub przekaże przez kogoś) i wtedy można już na całego jechać jak największą bandą i palić gumy...

Zresztą jeśli chodzi o mój weekend to ... oczywiście pracuję :icon_mrgreen: . Pracę skończę gdzieś ok. 16-17 (zależy o której skończą się obchody święta policji) więc na mnie nie liczcie. Następny weekend przeznaczyłem na wyjazd do Kaborna (tradycyjne prywatne spotkanie ludzi z www.riders.pl), więc też nie dotrzymam wam towarzystwa. Ostrzę sobie zęby dopiero na urodziny RomanaS. Nie będe więc zabierał głosu w sprawie wyjazdów przez najbliższy czas, ale nie myśl Michał, że to dlatego, że nie chcę z tobą jeździć. Na pewno jeszcze sobie nie raz śmigniemy:buttrock: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie przestałem oglądać telewizję :icon_razz: tyle tu ciekawych rzeczy.

 

Co do Inter car na grunwaldzkiej nic nie wiem, mogę sprawdzić.

Lakiernik? syn lakierował w bydzi u gostka na leszczyńskiego i korzystał z usług plastyka do wycinania wzorków na moto również poleconego przez tego lakiernika całość wyszła bardzo dobrze.

 

Co do parady, jasne że jak wszystko musi mieć ręce i nogi. U tomka w chełmży wszystko było pięknie zorganizowane i nikt nikogo nie zaskakiwał. A to, że kolegi nie znam to chyba nie ma znaczenia :flesje: jeżeli takich nieznajomych nie pojawi się ze 100.

 

Wyjazdy? niestety mój kalendarz pracy w wakacje to soboty więc wolne mam tylko w tygodniu. Dopiero teraz mamy z żonką wolne do 10 sierpnia (10 VIII impra w Cielu) więc chcemy gdzieś wyskoczyć. Chciałem się podłączyć pod różne imprezy, ale albo koszt to 2000, albo wyjazd będzie teraz w piątek (Wilno) i dupa blada. Więc pojedziemy do naszej szwagierki w okolice Dobiegniewa i stamtąd będziemy robić wypady nad morze, może do niemiec...

 

next point:

 

25 VII jest św. Krzysztofa więc coś się dzieje, może pojedziemy do jakiegoś świętego miejsca w okolicy? może do Chełmży na ślub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i za to was kocham!!!!!! Uwielbiam takie posty typu:

"Jedzie ktoś w najbliższy weekend dookoła Polski? Bo ja bym może się przyłączył, chociaż jeszcze nie wiem czy będzie ładna pogoda, ale może jak mnie żona puści to jednak bym pojechał - tylko, że najpierw musiałbym motocykl jeszcze kupić, ale napiszcie już teraz, kto się wybiera - tylko na 100%!"

Dziwisz się potem ludziom, że im się nawet czytać tego nie chce?? Błagam! Róbmy tak: zamiast wypytywać wszystkich dookoła jakie mają prywatne plany - podawajmy cel i termin naszych wycieczek, oraz miejsce ew. zbiórki przed startem. Wielu już tak robi i chwała im za to! :) Co do szczegółów wyjazdu - mamy pocztę wewn., SMS-y, ew. można też na forum odpisać.

 

Masz w pewnym sensie racje, ale z drugiej strony na niektore imprezy typu zlot motocyklowy samemu jechac to beznadzieja, a jesli jedziesz aby spedzic czas z grupa znajomych to zupelnie co innego.

Ludzie ktorzy zastanawiaja sie czy maja gdzies jechac czy nie czy warto pisza tutaj na forum pytanie czy jest ktos chetny na taki wyjazd i to moze zadecydowac czy jade czy nie.

Forum nie musi sluzyc tylko do tego aby sie pochwalic gdzie ktos jedzie albo ktos byl, czy ewentualnie ze jest mozliwosc zabrania sie z kims gdzies. Moze to tylko dla mnie jest takie oczywiste - jak myslisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

 

Gdybysmy wczesniej sie umowili to mialbym ten zaszczyt i przyjemnosc poznac Lukmastera na zlocie 30-lecia BMW, a tak bylismy obaj anonimowi. Juz bardzo dlugo Was nie widzialem i sam jezdze - dlatego taki marudny sie zrobilem.

 

Hmm .. Michał ale my juz mielismy okazje się poznać (w Toruniu pozna wieczorową porą w pewnym barze) :buttrock:

Ojj widze ze pamieć szwankuje :icon_mrgreen:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...