Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam jeste tu nowy, a widze ze grupka raczej zgrana. robicie jakies wspolne wypady lub cos w tym stylu?

pozdro for all

Siemka.Następny Bandyta do kolekcji.Chyba też się przesiądę na gsf.

A jeździmy sobie często wspólnie.Dzisiaj też mieliśmy z chłopakami chęć na mały wieczorny lans po Toronto ale deszcz pokrzyżował nam plany i dotarliśmy tylko do Grzywny.

A tak przy okazji to 28.07. w Chełmży kumpel organizuje mały zlocik.Wstęp 10 zł. Wszystko odbędzie się w Tumskiej przystani kto był na moim weselisku to wie gdzie to jest.Podobno całość zaczyna się od 10-tej.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś robilismy ale ostatnio jakos wszystko upadlo a ludzie porozchodzili sie w rozne strony

 

:icon_twisted: nie rozumiem czemu tak piszesz, każdy się udziela na tyle na ile potrafi i jest w stanie, pewnie że fajnie było by jeździć non toper, wielu nie miało by nic przeciwko, ale lajf ys brutal :icon_evil:

a nowego kolegę jak najbardziej zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś robilismy ale ostatnio jakos wszystko upadlo a ludzie porozchodzili sie w rozne strony

Też nie czaje tego co piszesz bo nasza grupa cały czas się poszerza i jeździmy regularnie na wspólne wypady.Spotykamy się nie tylko podczas wypraw motocyklowych.

 

tomek jaki piękny awatarek :(

nastawiam się na giżycko w czwartek więc chyba nie wpadnę może jakiś mikro wcześniejszy zlocik w Chełmży?

Avatarek piękny bo fotograf był na medal ;-).

A mikro zlot przecież jest w planach ale pogoda coś płata nam figle i nic z tego nie wychodzi.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie czaje tego co piszesz bo nasza grupa cały czas się poszerza i jeździmy regularnie na wspólne wypady.Spotykamy się nie tylko podczas wypraw motocyklowych.

To dlaczego mnie juz nie informujecie i nie zabieracie - dostalem karniaka po kryjomu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że za oknem jakoś ładnie świeci proponuję wspólną przejażdżkę. Gdzie? Do ustalenia. O której zbiórka? Proponuję Rynek w CCH o godzinie 17. Jak ktoś ma inne sugestie to chętnie je rozważę. Dzisiaj nie przepuszczę takiej pogody:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pech mnie prześladuje. Nie mogę pojeździć. Jak miałem jechać na spotkanie tuż przy garażach słyszę z przedniego koła pssssss. Tak to jest jak ktoś gwoździe wywala przy garażu!!! Przepraszam wszystkich którzy się zjawili (jeżeli ktokolwiek się pojawił) że mnie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...