Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no a my musieliśmy romansa i Andiego gonić na Hel bo się nam zgubili na odcinku 6 km ;)

 

na szczęście sie znalezli ;)

 

a teraz smarujemy przypieczone na czerwono ramionka i inne kawałki ciałka ;)

 

wyjazd super ;)

 

juz z koleżanka agentką 00 obmyślamy następny wypad :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowna nagana ustna Panie Tomku, tak ostatnio myslalem choc krotko lecz tresciwie nad moja jazda,i poza rykiem silnika i szybkiej jazdy nie niesie ona nic przyjemnego a na pewno bezpiecznego...

Nie wszyscy wiedza ale jazda na scigaczu, zwlaszcza takim sportowym jak ZX7R z predkoscia grupowa jest meczaca - szybko wysiadaja nadgarstki, ramiona, plecy itd. Łączac przyjemne z bezpiecznym innym rozwiazaniem jest jechac szybciej na miejsce i tam zaczekac na reszte bez ciaglego zwalniania i przyspieszania. W sobote na paradzie to bedzie jednak nierealne i musimy trzymac sie grupy dbajac o bezpieczenstwo. Mam nadzieje ze slubna limuzyna wycisnie przynajmniej te 120 aby nie przegrzewac silnikow na tak dlugiej trasie - pogoda ma nas nieoszczedzac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a my musieliśmy romansa i Andiego gonić na Hel bo się nam zgubili na odcinku 6 km

 

na szczęście sie znalezli

a teraz smarujemy przypieczone na czerwono ramionka i inne kawałki ciałka

wyjazd super

 

juz z koleżanka agentką 00 obmyślamy następny wypad :flesje:

 

no Monia wygladamy jak buraczki hehe :)

 

ale trzeba myslec o kolejnym opalanku - gdy tylko buraczki zejda hehe :biggrin:

 

swoja droga było superasnie :crossy: ;) :notworthy:

 

00 :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy wiedza ale jazda na scigaczu, zwlaszcza takim sportowym jak ZX7R z predkoscia grupowa jest meczaca - szybko wysiadaja nadgarstki, ramiona, plecy itd. Łączac przyjemne z bezpiecznym innym rozwiazaniem jest jechac szybciej na miejsce i tam zaczekac na reszte bez ciaglego zwalniania i przyspieszania. W sobote na paradzie to bedzie jednak nierealne i musimy trzymac sie grupy dbajac o bezpieczenstwo. Mam nadzieje ze slubna limuzyna wycisnie przynajmniej te 120 aby nie przegrzewac silnikow na tak dlugiej trasie - pogoda ma nas nieoszczedzac...

Spoko Michał, Darek ostatnio tą weselną limuzyną jak ją nazwałeś z Bydzi do Chełmży jechał 15 minut więc myślę że raczej nie zdążysz swoja żabą nas dogonić ale przynajmniej chłodnica Ci nie wybuchnie hehe.

 

Witka.

Stosowna nagana ustna Panie Tomku, tak ostatnio myslalem choc krotko lecz tresciwie nad moja jazda,i poza rykiem silnika i szybkiej jazdy nie niesie ona nic przyjemnego a na pewno bezpiecznego...

hmm... moze ta noc taka sentymentalna:)

Troche w tylek dostalem kustykalem przez kilka dnia i tak na prawde to dzis rozruszalem noge choc jeszcze nie do konca...

Nie mam stosownosci sie obrazac lecz sluchac raczej, well, mam nadzieje ze 16 a bedzie to sobota jestem i skladam wielkie gratulacje na wasze rece... ale czy wy wszystko przemysleliscie :icon_biggrin: wiesz ze zartuje , hihih .

Trzymaj sie

Siemka.Cieszę się i nie tylko ja że moje słowa dotarły do Ciebie bo chciałbym żebyśmy śmigali razem jak najdłużej.Z resztą to była nie tylko moja opinia ale reszty grupy również a ja ją tylko Tobie przedstawiłem.

Do zobaczenia w sobotę.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Michał, Darek ostatnio tą weselną limuzyną jak ją nazwałeś z Bydzi do Chełmży jechał 15 minut więc myślę że raczej nie zdążysz swoja żabą nas dogonić ale przynajmniej chłodnica Ci nie wybuchnie hehe.

 

 

Nie wierze w te 15 min, bo ja dluzej jezdze do Torunia - conajmniej 30, ale wyzwanie jak najbardziej przyjmuje.

Z chlodnica jest tragedia - wystarczy w upale postac chwile na swiatlach i juz zagotowana. Jesli okaze sie ze za bardzo przeceniles weselna limuzyne, to bede jechal w paradzie do wlaczenia wentylatora a pozniej albo postoj albo normalne tempo.

 

hej

gdzie sie zbieracie w bydzi przed slubem Tomka?

moze tez podjedziemy, zawsze wiecej moto to lepiej :P

 

Zbieramy sie o 15:50 przed kosciolem na Sikorskiego w Fordonie. Sprobuje pogadac z Januszem, moze udostepni nam salke abysmy mogli zostawic rzeczy na czas mszy slubnej, bo tak to w kosciele bedzie wygladalo jak w szatni...

 

a ja mam pytanie kto sie wybiera jutro na kartodrom??

ja jade jak nie bedzie padac

 

 

Jak nie bedzie padac to zajade ale po 19. Mam w miare dobry stoper w zegarku wiec moge zmierzyc Tobie czas okrazenia.

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ma ktos ochote na wypad w niedziele rano nad jeziorko??

za wzgledu ze nasze jeziora ( blisko torunia ) beda pewnie zapchane :P i ze nei ma gdzie zabradzo bezpieczniemoto zostawic planuej wyskoczyc na pojezierze brodnickie :flesje: ( jezioro wielkie parteczyny - jest tam i co zjesc i kiedys byl parking strzezony nad samym jeziorem jezioro jest ladne i sprzet plywajacmy mozna wynajac ) lub w bory tucholskie nad jezioro Białe koło woziwody za tuchola ( byłem tam latta temu mozna blisko jezora podjechac ale brak jedzenia ale raczej bedzie tam malo ludzi bo jest kompletnie w lesie i poza miejscowa wioska jest tam neiwielki osrodek wypoczynkowy ).

moze jakies inne jeziorko w wymienionych okolicach zobaczymy jak co .

 

jest ktos chetny jade z panna tempo raczej nie bedzie mordercze :P raczej wakacyjno krajoznawcze :crossy: jak jest ktos chetny to dawac !!!

 

pozdro

Ruleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcac jezdzic w grupie jestem gotów sie podporządkować ogólnym zasadom,aczkolwiek to co prawisz jest jak najbardziej sluszne!! Plecy oraz nadgarski ,dlatego pomyslimy w przyszlosci o wygodzie ..:)

Sobota bedzie mam nadzieje goraca i sloneczna...bedzie sie dzialo.

O której wyjezdzamy z Torunia ?! Oraz gdzie sie spotykamy ?Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcac jezdzic w grupie jestem gotów sie podporządkować ogólnym zasadom,aczkolwiek to co prawisz jest jak najbardziej sluszne!! Plecy oraz nadgarski ,dlatego pomyslimy w przyszlosci o wygodzie ..

Sobota bedzie mam nadzieje goraca i sloneczna...bedzie sie dzialo.

O której wyjezdzamy z Torunia ?! Oraz gdzie sie spotykamy ?Pozdro

 

 

 

no Tomasz to jakie atrakcje przewidujesz ... Red Bull festiwal ?! :)

Skoki do wody ..?!

Musze jakis frak skombinowac by ladnie wygladac , heh.

Tymczasem ..to jush niedlugo :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...