Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje wszystkim za mila i wesola zabawe. Mamy juz niecaly tydzien na naprawe sanek i wyleczenie tylkow - moj jest bardzo poobijany. Szybko wyjezdzilem swoj karnet na stoku i zabralem sie za jazde na sankach z gorki - to na prawde super sprawa, moglismy tez z tej atrakcji skorzystac.

Na najblizszym czwartkowym spotkaniu omowimy szczegoly co do kuligu w najblizszy weekend. Temperatura wskazuje na to ze snieg nie stopnieje choc nowego moze nie napadac.

Wczoraj bylem na wschodzie - w Olsztynie jest mniej sniegu niz u nas wiec - korzystajmy !!

Pozdrawiam

PS Ci ktorzy nie dotarli na prawde maja czego zalowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochłodzenie jest zapowiadane, ale bez sniegu, wiec to co nie stopnieje zamarznie. Moze na głównych drogach śnieg juz stopnial, ale w lesie jest go jeszcze duzo, wiec jesli beda chetni to mozemy pomyslec o kuligu do Piecyk. Czy to ostatnie ochlodzenie tej zimy to nie da sie stwierdzic bo nasz klimat jest calkowicie nieprzewidywalny. Bywali i tacy, ktorzy mowili ze w tym roku wogile zimy nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W radiu dziś mówili że od jutra ma się robić słonecznie, może będzie ktoś miał ochote zrobić małą rundke w sobote albo niedziele?

Ja jutro wkońcu rejestruję mój motocykl więc i tak napewno sobie nie odmówie małej przejażdżki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W radiu dziś mówili że od jutra ma się robić słonecznie, może będzie ktoś miał ochote zrobić małą rundke w sobote albo niedziele?

Ja jutro wkońcu rejestruję mój motocykl więc i tak napewno sobie nie odmówie małej przejażdżki:)

 

ja sie pisze- trzeba rozruszac korbowody

 

moge sie bujnąć do toronto- przy okazji zobacze Tenerke :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chcecie jechac na sanki chetnie sie przejade motocyklem. Sobote przed poludniem mam duzo zajec ale pozniej bardzo chetnie. Noce maja byc bardzao zimne wiec od rana niezdrowo jest jechac. Lepiej aby bylo sucho na drogach bo nadal szczerze sypia sola i jesli ochlapiemy maszyny to sol wezre sie juz na dobre.

Problem tylko w tym ze ja dzisiaj od 15 nie bede mial juz dostepu do internetu wiec jesli umowicie sie pozniej na przejazdzke po Toruniu - prosze dajcie znac na komorke. 504 345 509

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele mozna znowu nie widze przeciwskazan :bigrazz: ,

wczoraj jezdziłem niestety udało mi się dopiero po zmroku, i można bylo wytrzymać, (grzały mnie chyba emocje pierwszej jazdy zarejestrowaną Tenerką) chociaż widziałem że gdzieniegdzie droga się mieni.

Bartez jak by mnie nie było na GG to wyslij mi esesmana na 698049392, bo zaraz chychoze z domu i dokladnie nie wiem kiedy będe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno będzie ,coś kolo 1-2 stopnie.chyba nie bede ryzykowal przeziębieniem.W niedziele ma byc cieplej.

 

TOMEK XJ550 składaj Suze i jazda.

Kurde Daras chciałem dzisiaj ruszyć do Toronto do serwisu z gaziorami ale nic mi nie wyszło bo Monika ma szkołę i jesteśmy na weekend w Toruniu.Nosi mnie strasznie.Z chęcią bym polatał.

A jak tam z wypadem do Wawy? Będziesz jechał? Ja już nie wiem czy pojadę bo Przem coś kombinuje a pociągiem nie chce mi się telepać. Muszę chyba zakupić jakąś konserwe bo jak jest zima to jestem zblokowany na maksa.

 

Chłopaki jak będziecie w Toruniu dzisiaj to wpadnijcie na Rubinkowo na pętlę 19-tki to pogadamy.

Michał wie gdzie. Pozdro.Udanego śmigania. :icon_mrgreen:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...