Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechałbym z Wami ale niestety w ten dzień idę na wesele więc nie dam rady.:-(

Andrzej gratuluję zakupu motocykla.Wiedziałem że wybierzesz nakeda ale nie myślałem że X11.

Zaskoczyłeś mnie.Życzę pociechy z nowej maszynki.Pozdrawiam.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Bemowo 14 kwietnia, wieczorem do częstochowy. 15 kwietnia (niedziela) rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze.

 

 

http://www.rajdkatynski.net/jasna.html

 

temat Bemowa i Jasnej Góry jest już na forum...

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie raz juz zastanawialem sie nad wyjazdem do Warszawy na otwarcie zezonu, ale - odleglosc to ok 200 km w jedna strone, czyli z jazda po miescie wyjdzie ok 500. Do tego droga dojazdowa jest nienajlepsza, Warszawa ogromna i ruchliwa - nigdy nie jezdzilem tam wczesniej motocyklem. Gdyby byl jakis nocleg z mozliwoscia przechowania motocykla to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Toruniaków chce pojechac na sobotę do Wawy, potem do Częstochowy to chciałbym poinformować, że Wawa do Czestochowy podobno wybiera się w niedziele. Wyjazd o godzinie 5.00 rano 15.04 spod MacDonalds za Jankami, Koło Shella (wylotówka z Wawy do Częstochowy).

Pod Piotrkowem dołaczamy się do Łodzi i Piotrkowa i jedziemy niczym wielko motocyklowy pociąg na Jasną.

Może się dołączycie.

Miejsce spotkania może się jeszcze zmienić, wiec obserwujcie temat na forum dot Częstochowy.

www.klasyki-prl.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłes tam już kiedyś ? Znasz program ? Jak tak to napisz cos o tym.

 

Byłem tam jak jeszcze nie byłem motocylkistą, duża impreza, chciaż do końca nie wiem bo na innej niegdy nie byłem :P, z dotarciem nie ma problemu drogi dobre, (rydzykówka wyremontowana), można też jechać nad zalewem we Włocławku i przez Łąck -b. ładny odcinek, sama Warszawa miasto jak każde inne, kodeks drogowy taki sam, zresztą tego dnia i tak więcej na ulacach moto niż samochodów, a co do odległości, to czy nie o to chodzi?? Nocleg też można by załatwić, ale można też wziąć namiocik i spać na lotnisku.

Pzdr

 

Jeśli ktoś z Toruniaków chce pojechac na sobotę do Wawy, potem do Częstochowy to chciałbym poinformować, że Wawa do Czestochowy podobno wybiera się w niedziele. Wyjazd o godzinie 5.00 rano 15.04 spod MacDonalds za Jankami, Koło Shella (wylotówka z Wawy do Częstochowy).

Pod Piotrkowem dołaczamy się do Łodzi i Piotrkowa i jedziemy niczym wielko motocyklowy pociąg na Jasną.

Może się dołączycie.

Miejsce spotkania może się jeszcze zmienić, wiec obserwujcie temat na forum dot Częstochowy.

 

No ja się już podnieciłem taką wizją:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

oj 15.o4 coraz blizej...korci pomysl zrobienia w sobote Bemowa, a raniutko do Czestochowy. Ale jednak odpuszcze..nie przepadam za jazda w dlugich kolumnach - to jednak meczace trzeba sie mocno kontrolowac. Odleglosc to nie klopot..jak pisal ktos przede mna Rydzykowka to teraz niezly kawalek asfaltu, jedzie sie przyjemnie. Gorzej bedzie z przekonaniem drugiej polowki..Czestochowe mam juz zabukowana :D na Wwe pewnie malzonka nie da sie namowic.

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli któryś z kolegów krajanów będzie chętny na wyjazd Wawa-Czestochowa i będzie potrzebował namiarów na tani hotelik, parking czy coś takiego w Wawie, to dajcie znać. Mogę pomóc.

A propos,

jakoś po pielgrzymce na jasną wybieram się do Bydzi na kilka dni. Mam nadzieję, ze ktoś z Was polata ze mna trochę:icon_mrgreen:))

Niech ten śnieg już przestanie padać!

www.klasyki-prl.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...