Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda że ten Sylwester nie wypalił w Tarkowie.

Na spotkanie przed Świętami chyba nie znajdę czasu ale w styczniu będę miał urlop i mam w planach wpaść do Bydzi więc może wtedy się umówimy.

A tak w ogóle to życzę wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt oraz żeby nadchodzący Nowy Rok a co z tym idzie nowy sezon motocyklowy był udany i lepszy niż tegoroczny. :buttrock:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda że ten Sylwester nie wypalił w Tarkowie.

 

Ja tez zaluje ze nie wypalil, bo odwolalem wszystkie plany i nastawilem sie tylko na Tarkowo a tu taki nieoczekiwany cios w plecy.

Pozostaje nam tylko jechac do Tomka do Chelmzy, mieszka w pieknych okolicach gdzie warto powitac Nowy Rok. Mozemy tez w Sylwestra umowic sie na rajd motocyklowy, podobno pogoda ma byc w miare jesienna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje nam tylko jechac do Tomka do Chelmzy, mieszka w pieknych okolicach gdzie warto powitac Nowy Rok. Mozemy tez w Sylwestra umowic sie na rajd motocyklowy, podobno pogoda ma byc w miare jesienna.

 

 

Tomka i Monike mialem odwiedzic wiosna, ale przyspieszyc termin tez mozna :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: Skoro nie ma innych perspektyw na Sylwestra SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH znajomych i nieznajomych do nas do Chełmży.Będzie nam bardzo miło Was gościć.Chętnych proszę o jaknajszybsze potwierdzenie przybycia.Każdy jest mile widziany.

Mój nr tel. 606758432

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jestes wspanialym kolega !!

Powaznie mowiac mamy zimne ognie, szampana, salatke i bigos wiec jesli beda chetni to odwiedzimy Was w Chelmzy skoro macie warunki. Milo bedzie sie spotkac w gronie motocyklistow. Ma byc deszczowo wiec z rajdu motocyklowego nici a w TV tez nie ma nic fajnego.

Pogadam z Aga i zadzwonie. Kto jeszcze jest chetny tak na serio ? Mozemy zaprosic Andrzeja Blue GSX ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz: Skoro nie ma innych perspektyw na Sylwestra SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH znajomych i nieznajomych do nas do Chełmży.Będzie nam bardzo miło Was gościć.Chętnych proszę o jaknajszybsze potwierdzenie przybycia.Każdy jest mile widziany.

Mój nr tel. 606758432

 

:)

rewelacyjny pomysl:)

a w takim gronie naprawde nie bedzie mozna sie nudzic!!

wyrwe cos dobrego z domu ...

 

poniewaz nie mam zupelnie weny tworczej na pisanie tego posta zeby mial rece i nogi

Michal poradzil mi bym napisala:

przyjade pod warunkiem ze bedzie w programie pokier rozbierany :rolleyes:

 

pozdrawiam wszystkich

do zobaczenia w niedziele!!

 

Nera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Marta jedzie to oczywiste ze ja tez.

roche za pozno aby robic zrzute wiec kazdy niech przyniesie cos do jedzenia i zabawy. Ja postaram sie wziac karty.

Przyjezdzamy obowiazkowo na motocyklach i o 0:00 robimy parade po starowce w Chelmzy.

Ja nie bede mial dostepu do intermetu bo dzis ostatni dzien roboczy, wiec szczegoly na tel.

Tomek za duzo chlopakow nie zapraszaj bo bedziemy o dziewczyny zazdrosni.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjezdzamy obowiazkowo na motocyklach i o 0:00 robimy parade po starowce w Chelmzy.

 

 

 

Michal z tymi maszynami to na powaznie?? moja juz stoji opatulona na zime ale jak tak

to moze ktorys mnie jako plecak wezmie??:>

widzialam dzisiaj u siebie dwoch gosci na moto:D ludzie maja zaciecie... ja jezdzilam w zeszlym tygodniu

i juz tak zmarzlam ze teraz czekam na 5 stopni na plusie:D

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia

 

Ja, niestety, w Sylwestra pracuję - w Nowy Rok oczywiście też, ale na pewno o północy przy szampanie wspomnę ciepło o wszystkich moich kolegach - motocyklistach z Bydgoszczy, Chełmży i okolic...

A sobie będę życzył jakiejś "normalnej" pracy, bym w soboty i święta mógł sie na zloty wybierać z kumplami a nie o robocie myśleć i patrzeć jak się inni bawią....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek dzięki za miłe słowa.

Szkoda że Cię nie będzie.

Nie bedzie nas wielu ale postaramy się nie nudzić.

Michał gdybym nie znał Twoich żartów to właśnie skręcałbym Suzę żeby wyjechać na paradę w Sylwka. :)

Do niedzieli. :(

Bartas a Ty tak nie wybrzydzaj tylko przyjeżdżaj bez dyskusji.Zobaczysz będziesz żałował jeśli nie spędzisz Sylwka z nami..

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal z tymi maszynami to na powaznie?? moja juz stoji opatulona na zime ale jak tak

to moze ktorys mnie jako plecak wezmie??:>

widzialam dzisiaj u siebie dwoch gosci na moto:D ludzie maja zaciecie... ja jezdzilam w zeszlym tygodniu

i juz tak zmarzlam ze teraz czekam na 5 stopni na plusie:D

 

pozdr

 

 

Ja mam wolne miejsce na Suzie :( a odnoscnie zaciecia... dzisiaj niecale 50km w siodle :biggrin:. W sumie zimno jeszcze nie jest, tylko cos wczoraj snieg spadl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...