Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co przez zimę macie zamiar zrobić przy sprzętach?

 

Na Allegro znalazlem cos, czego juz dawno szukalem do mojej XS:

dwuczesciowa opuszczona kierownica, komplet przesunietych do tylu podnozkow, chromowany tylny blotnik...

Szykuja sie radykalne zmiany - bedzie "cafe racer" bez zadnych kompromisow. No i ciagle mam zamiar sie zabrac za budowe "zadupka". Teraz juz sie nie wycofam - Prawdziwy "rockers" jezdzi solo....

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Prawdziwy "rockers" jezdzi solo....

 

Tu się z Tobą zgodze ,- Ha ha ,- ja też tak jeżdze :crossy: Ale nie mam nic przeciwko , jeśli któryś z kolegów zabiera jakis plecaczek . :) Ale to się juz robi przyjemność pasażerce . Natomiast prawdziwa przyjemność to odkręcac solo i czuć niezalezność i wolnośc - po to mam motor ! :) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Wojtek idziesz na całość.

Na wiosnę ujrzymy nie tą samą yamaszkę.

Myślę że efekt końcowy będzie imponujący.

Powodzenia.

 

Blue GSX w kwestii sakw pomyślałem że chyba nie będę ich sprzedawał bo może się przydadzą.

Szczerze mówiąc to ich nie zakładałem jeszcze do Suzy bo jeździłem z nimi na Yamci.W sumie nawet nie wiem jak przypasują do Suzy.Mało je używałem ale jedną przytarłem na wypadzie do Kołobrzegu bo moja pani nakupowała pierdół i sakwy były strasznie ciężkie i jedna ocierała o oponę.Jak zmienię zdanie to dam Ci znać.Pozdrawiam.

 

A jak tam chłopaki po imprezie w Bydzi?

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas mogłeś coś mówić że potrzebujesz sakwy to bym Ci oddał za pół ceny.

Pozdro dla wszystkich którzy jutro imprezują w Kubryku.

 

Ja niestety nie będę.

A kolegów z Bydzi zapraszam do Torunia.

 

Tomek, w sumie nie szukalem, ale trafila sie okazja i skorzystalem z niej ( allegro). Mnie dzisiaj w Kubryku tez nie bylo. Tomek!! Ty nas nie zapraszaj do Torunia, tylko jak sie zrobi w miare cieplo ( sniegu nie bedzie i bedzie mozna smigac), to niech Monika ( o ile dobrze pamietam- nie mialem okazji jeszcze poznac) szykuje nam jakies dobre zagrychy i wpadniemy do Ciebie do Chelmzy nad jeziorko :flesje: juz sie nie wywiniesz :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, w sumie nie szukalem, ale trafila sie okazja i skorzystalem z niej ( allegro). Mnie dzisiaj w Kubryku tez nie bylo. Tomek!! Ty nas nie zapraszaj do Torunia, tylko jak sie zrobi w miare cieplo ( sniegu nie bedzie i bedzie mozna smigac), to niech Monika ( o ile dobrze pamietam- nie mialem okazji jeszcze poznac) szykuje nam jakies dobre zagrychy i wpadniemy do Ciebie do Chelmzy nad jeziorko :wink: juz sie nie wywiniesz :crossy:

No pewnie.Wpadajcie.Dzisiaj jest świetna pogoda i widok za oknem imponujący.Raj na ziemi.

Musimy sie konkretnie umówić.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez zime musze standartowo wymienic olej filtr klocki hamulcowe, naprawic pompe hamulcowa i pewnie wiele innych.

Najciekawsza rzecza - postanowilem samodzielnie pomalowac owiewke. Juz teraz widze ze nie jest to prosta sprawa, ale potraktuje to jako nauke na bledach.

Kto bedzie sie z niej smial to swinia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez zime musze standartowo wymienic olej filtr klocki hamulcowe, naprawic pompe hamulcowa i pewnie wiele innych.

Najciekawsza rzecza - postanowilem samodzielnie pomalowac owiewke. Juz teraz widze ze nie jest to prosta sprawa, ale potraktuje to jako nauke na bledach.

Kto bedzie sie z niej smial to swinia....

Michał jak będziesz chciał lakiery do paznokci to wal jak w dym bo Monika teraz pracuje w drogerii więc taniej Cię policzę :banghead:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie imprez. Kubrykowe spotkania wypadaja bardzo fajnie, muzyka różna misz masz i wiara fajnie sie bawi. Ostatnie spotkanie to andrzejkowe, przez które nie byłem wstanie wpaść na imprezę w Gnieźnie :icon_mrgreen:

Dzisiaj wpadają na zdjęcie przy pomniku Kazimierza W koledzy z M3Miasta. Nie wspomnę o BIP (BydgoskiejIntegracjiPiwnej 24 XI) z ludzmi z trójmiasta. Zabawa przednia, koleżanki i koledzy z m3m bardzo zadowoleni, blue GSX szalał na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uzywales? :buttrock:

Uzywalem - nie ogladales moich owiewek w tym sezonie ? Przypomnij sobie, jeszcze na lansie jesiennym byly pomalowane. A jesli nie zauwazyles to znaczy ze robota byla dosc dobrze wykonana.

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...