Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od września jak zmienię adres to przymusowa impreza u mnie w nowym domu nad jeziorkiem.

 

To wspaniale juz sie nie moge doczekac !!

Za tydzien w czwartek mozemy pojechac do Borowna - zostawimy motocykle i rzeczy na dzialce u rodzicow i pojdziemy na plaze - co Wy na to. Trzeba korzystac z lata bo juz niedlugo sie skonczy. Szkoda ze pogoda sie popsula - w tym deszczu przestalem motocyklem jezdzic.

Daj znac Tomek kiedy i gdzie bedziesz w czwartek w Bydgoszczy - moze sie jakos spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wspaniale juz sie nie moge doczekac !!

Za tydzien w czwartek mozemy pojechac do Borowna - zostawimy motocykle i rzeczy na dzialce u rodzicow i pojdziemy na plaze - co Wy na to. Trzeba korzystac z lata bo juz niedlugo sie skonczy. Szkoda ze pogoda sie popsula - w tym deszczu przestalem motocyklem jezdzic.

Daj znac Tomek kiedy i gdzie bedziesz w czwartek w Bydgoszczy - moze sie jakos spotkamy.

No ja dopiero po pracy jadę odstawić Yamcie do klienta a potem znajomi odwożą mnie do domu.

A przecież Wy będziecie w Jaksicach.Michał powiedz Zbyszkowi że przyjadę przetestować tą Suzę którą przywieźli z Holandii :)

 

Jedziecie na ten festyn do Bydzi w sobotę co Maniek o nim mówił?

Ja nie mogę bo kumpel sie żeni i jadę na moto narobić mu troche hałasu. :icon_rolleyes:

Ale może po imprezie bym pojechał.

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja predkosc podrozna: 70-90 km/h

Dzisiaj wrocimy razem wieczorem do Torunia.

Musimy usrednic pradkosc - Ty jedziesz 80 ja 130 wiec polecimy 105 aby nikt nie mial krzywdy.

Na imprezy w sobote nie pojade bo za duzo mam do zrobienia a weekend za krotki - planuje za tydzien jechac do Dragstara na slub Asi - mysle ze sie tam spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wrocimy razem wieczorem do Torunia.

Musimy usrednic pradkosc - Ty jedziesz 80 ja 130 wiec polecimy 105 aby nikt nie mial krzywdy.

Na imprezy w sobote nie pojade bo za duzo mam do zrobienia a weekend za krotki - planuje za tydzien jechac do Dragstara na slub Asi - mysle ze sie tam spotkamy.

Jestem chetny na ślub do Asi.

A właśnie wróciłem z Bydzi.Yamaszka sprzedana.Serducho boli ale musi tak być.

 

 

Hmm jaka muszla koncertowa? Gdzie to? Chodzi o rozopole?

Bartek ja tez nie mam pojecia gdzie to jest a poza tym i tak pewnie mi sie nie uda przyjechać.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje duza szansa, ze ja sie zjawie. Jutro bede walczyl z rejestracja i urzednikami.

No to powodzenia.

Moze sie spotkamy w sobotę ale nie gwarantuję.

 

Na łamach naszego tematu chciałbym złożyc w imieniu swoim i kolegów motocyklistów z Torunia i Bydgoszczy najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Darka... wielu przygód na moto i bezawaryjności sprzęta. :(

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzięki za życzenia.Dzisiejsza pogoda nie zabardzo na jazde motocyklem ,więc raczej nie posmigam, a szkoda bo tak jak Tomek pisał jest slub i imprezka w bydzi.do zobaczyska ,moze w czwartek

Dobra dobra przyznaj się że leczysz kaca po urodzinach :icon_razz:

Nie no masz rację Daras pogoda do bani ale to jedyny dzień kiedy mogę pośmigać więc może się wybiorę do Bydzi zaraz po ślubie kumpla.

Pozdro dla wszystkich.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj na tym moto festynie. W sumie zadna rewelacja, moto malo, ale byla okazja spotkac sie ze znajomymi. Wyladowalismy w Koronowie, i tam kolo Koronowa nad jeziorem ( Pieczyska? Borowno? nie pamietam), a na sam koniec zaliczylismy sobie grilla u rodzicow kumpla w Samociazku. Super dzionek i lacznie zrobilem okolo 160 km. Jak wracalismy tuz przed Bydg zlapala nas ulewa, ktora towarzyszyla mi juz do samego domu. Teraz trzeba wyczyscic Suze. W zasadzie jak na 1 dzionek po rejestracji wynik zly nie jest, a suza pieknie sie prowadzi. Heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj na tym moto festynie. W sumie zadna rewelacja, moto malo, ale byla okazja spotkac sie ze znajomymi. Wyladowalismy w Koronowie, i tam kolo Koronowa nad jeziorem ( Pieczyska? Borowno? nie pamietam), a na sam koniec zaliczylismy sobie grilla u rodzicow kumpla w Samociazku. Super dzionek i lacznie zrobilem okolo 160 km. Jak wracalismy tuz przed Bydg zlapala nas ulewa, ktora towarzyszyla mi juz do samego domu. Teraz trzeba wyczyscic Suze. W zasadzie jak na 1 dzionek po rejestracji wynik zly nie jest, a suza pieknie sie prowadzi. Heh :)

Ja dzisiaj zmokłem bo wracałem do Chełmży z Prądocina.W dodatku Suza mi szwankuje.Problemy z odpalaniem.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...