Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie staliscie na rynku pod parasolami i piliscie piwko :biggrin:

bo widziałem chyba 5 motorków??

Jakby co to bede "sledził" i jak co to sie umówimy kiedys

pozdrawiam

to jak jedziecie moze na zlot do ostródy??

Tak to my byliśmy :biggrin:

Do Ostródy nie dam rady bo w robocie mam zapie**ol i po 14 godzin zapier...... i w przyszłą sobotę również do pracy jadę.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz.... Z motocyklami jest jak z kobietami: trudno utrzymac dwie naraz i dlatego czasem trzeba sie z ktoras rozstac :icon_biggrin:

Święta racja Wojtuś.

Jedną sprzedam żeby drógą utrzymać ;-)

A trzecia niech sobie radzi sama. :wink:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest chłopaki znowu nikt sie nie odzywa w naszym temacie?

Jak śmiganko?Ja ostatnio nie mam czasu jeździć bo praca mi nie pozwala.Zazdroszczę tym co śmigają ile dusza zapragnie.

Pozdrawiam Toruńczyków i okolicznych bikerów. :)

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w najblizszy czwartek wybiore sie na Fordon polatac z Ksiedzem.

 

To juz ostatnia okazja aby przyjechac na czwartkowe spotkanie bo caly sierpien ksiadz bedzie na urlopie.

Chyba ze sami we wlasnym zakresie urzadzimy spotkanie czwartkowe np nad jeziorem u Tomka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wyjechal, zamienilem MZ na GS'a, ale trza poczekac za rejestracja.

Moje gratulacje.Szkoda że nie chciałeś Yamci ode mnie.Gs nie ma z nią szans.Niejeden próbował na światłach i wymiękł ;-).

 

To juz ostatnia okazja aby przyjechac na czwartkowe spotkanie bo caly sierpien ksiadz bedzie na urlopie.

Chyba ze sami we wlasnym zakresie urzadzimy spotkanie czwartkowe np nad jeziorem u Tomka.

Zapraszam do mnie nad jeziorko.Możliwe że mi się uda w czwartek przyjechać ale mam złe przeczucia jeśli chodzi o pracę.Pozdawiam.Kurde steskniłem się za Wami chłopaki i za całą paczką.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierpien nalezy do nas - jesli cos sobie zorganizujemy to bedziemy mieli a jesli nie to bedziemy siedziec w domu. W najblizszy czwartek Zbyszek z Zosia nas zaprosili do Jaksic. U mnie tez mozna sie spotkac na dzialce - bardzo fajny teren ale mysle ze to lepiej pod koniec sierpnia jak woda w jeziorze bedzie chlodna a poki co warto korzystac z urokow lata, wiec musimy namawiac Tomka na wyjazd nad jezioro Chelmzynskie.

Mozemy tez wybrac sie do Piecyk albo do rodzicow do Borowna - byli chetni - jesli oczywiscie bedziecie chcieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje sie zaproszony - jade!!

Super, fajnie ze sie spotkamy. Moze znajdziesz troche czasu aby ze mna pogadac na miejscu.

Nie zapomnij recznika i kapielowek bo niedawno kupili basen - taki na 1m gleboki

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, fajnie ze sie spotkamy. Moze znajdziesz troche czasu aby ze mna pogadac na miejscu.

Nie zapomnij recznika i kapielowek bo niedawno kupili basen - taki na 1m gleboki

Basen jest chyba głębszy i jest duży więc wszyscy się zmieścicie tylko beze mnie niestety gdyż w czwartek jedę do Bydgoszczy odprowadzić Yamaszkę bo klient się trafił.Wczoraj koleś (chłopak mojej kumpeli) był oglądać a w czwartek tranzakcja.

A do Chełmży możecie przyjeżdżać w każdej chwili.Plaża czeka.Od września jak zmienię adres to przymusowa impreza u mnie w nowym domu nad jeziorkiem.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie! Nie zapomnij sobie zmienic podpisu w sygnaturce, bo juz nieaktualny... :)

Do czwartku wszystko może się zdażyć ale to raczej pewne bo chłopak sie napalił.Szkoda mi Yamci ale niestety siła wyższa.Dzisiaj jeszcze troszke poszalałem.Takie małe pożegnanie :lalag:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...