Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z wyprawy ;) .To był dzień pełen wrażeń.Rano parada ciężarówek i motocykli w Bydgoszczy.Potem wypad w 13 maszyn do Inowrocławia na tężnie zaczerpnąć świeżego powietrza.Następnie Kruszwica i oczywiście wspinaczka na Mysią Wieżę.A na zwieńczenie dnia grill w Jaksicach u Zosi i Zbyszka.To był dobry dzień.A Suza spisywała się rewelacyjnie. :D

Jak ktoś chce fotki z parady to wyślę na maila w wolnej chwili.A jest co oglądać.Pozdrawiam.

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą wróciłem z wypadu na kamienne kręgi koło Czerska.Trochę padało ale wyjazd udany bo w dobrym towarzystwie.No i nie obyło się bez przygód.M.in. odpadło mi lusterko bo było nadpęknięte ale to zlekceważyłem i musiałem przeszukać pobocze. :)

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracaliśmy tak jak przyjechaliśmy .Zrobiliśmi przystanek w Tleniu na coś ciepłego w tym barze gdzie zaglądają Stateczni.W Świeciu podzieliliśmy się na wracających przez Toruń i Bydzie.Jeszcze w Odrach deszcz walił niemiłosiernie ,ale od Tlenia było tylko słoneczko ,a potem księżyc .Do domu zajechałem po 22.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Chłopaki.Ja w niedzielę po powrocie walczyłem jeszcze z odkręceniem tablicy bo w poniedziałek rejestrowałem Suzę.Michał a Ty gdzie zniknąłeś z kręgów?Jak będzie sucho to pojadę tam jeszcze raz zobaczyć to wszystko na spokojnie.Ciekawa sprawa z tymi kamiennymi kręgami.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał a Ty gdzie zniknąłeś z kręgów?

Poniewaz ogladalismy juz te kregi podczas splywu kajakowego nie bylo sensu chodzic tam drugi raz. Bylismy mokrzy, zmarznieci i glodni wiec pojechalismy wczesniej do domu - nikt nie jechal do Torunia wiec tak czy inaczej wracalibysmy sami.

Bory Tucholskie to moj ulubiony teren, moze bardziej na rower, bo moj motocykl nie nadaje sie na piachy.

Chcialbym w dlugi weekend czerwcowy wybrac sie na splyw na Brde. Jest ktos chetny ?

Mozecie tez odwiedzic mnie na motocyklach i pozwiedzac okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teren, moze bardziej na rower, bo

Chcialbym w dlugi weekend czerwcowy wybrac sie na splyw na Brde. Jest ktos chetny ?

Mozecie tez odwiedzic mnie na motocyklach i pozwiedzac okolice.

Michał ja na kajaku raczej bym nie dopłynął ;-).Ale może jak nie będzie padać śmignę na kręgi bo bardzo mnie zainteresowały.

Jeśli chodzi o jazdę po lesie w deszcz to mój motocykl tez się nie nadaje.Jak wracaliśmy to z pięć razy bym leżał przez te błoto i nie tylko ja.Ale warto było.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze urodziny prezesa BMW Veteran Club z Torunia były bardzo udane.

Super atmosfera i ludzie.Fajna muza.Trochę główka boli ;-).

Fajny prezent dostał Prezes.Jak skończę 50 lat to poproszę o coś podobnego :D

http://img507.imageshack.us/my.php?image=dsc002558lw.jpg

Był kompletnie zaskoczony.I wcale się nie dziwię.

http://img524.imageshack.us/my.php?image=dsc002682rw.jpg a tak my sie bawilismy :D

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał z tego co wiem to chyba wyjazd z Bydgoszczy od Janusza ale pewnie ugadamy całą tą sprawę na spotkaniu w czwartek.

No a Igner chyba z nami nie jedzie bo zbiera kasiore na zlot w Inie :buttrock: na który również czekam. :buttrock:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...