Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz ujek avatara to se popatrz :biggrin: Magdaleno - nie dawaj Pawłowi nawet usiąść bo co zara upier.... Aaa i jeszcze najważniejsze - schowaj kluczyk bo to różnie może być !!

Żółty, ten Benedykt to nasz krewniak i nawet opanował mówić po Polska. Aryjska krew.

Edytowane przez Marek BANDIT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ujek avatara to se popatrz :biggrin: Magdaleno - nie dawaj Pawłowi nawet usiąść bo co zara upier.... Aaa i jeszcze najważniejsze - schowaj kluczyk bo to różnie może być !!

Żółty, ten Benedykt to nasz krewniak i nawet opanował mówić po Polska. Aryjska krew.

 

No właśnie nie widziałem Aavataru. I Ty widzę też nowy styl :biggrin: Wstydzisz się nowej rejestracji C0 CHWDP ? :biggrin:

 

 

A onkel Benedykt to czystej krwi Bawarczyk - praprzodek sławetnej rasy Germanów :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie nie widziałem Aavataru. I Ty widzę też nowy styl :biggrin: Wstydzisz się nowej rejestracji C0 CHWDP ? :biggrin:

 

Nowej rejestracji? Paweł czy tylko mnie zastanawia jak można potrącić niedźwiedzia motocyklem na wstecznym(!) ,zimą i na dodatek we własnym garażu?? :rolleyes:

 

ps. Magda - gratujemy nowego avatara:) , jakbyś chciała zmieniać w nim wydechy to uważaj widziałem ostatnio na allegro kilka trefnych ogłoszeń, podróbek a'la scorpion..

póki co do skuterów,ale uważaj...

:icon_razz:

Edytowane przez Grg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja tam tez czuje sie nieswojo na tym forum- bENde musiał sie od nowa wkręcić w klimat forum :ph34r: :wub: :offtopic:

 

 

Mariusz: my z chełmna i okoliców to juz nie pijemy alkoholu to jest podobno nie modne i tylko teraz za wisły wieśniaki piją :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartoszu ale zobacz ile nowych emotikonek :icon_biggrin: i możemy sobie jakieś punkty dodawać lub odejmować,możesz też dodawać nowych kolegów i koleżanki,możesz tez zostać Top :icon_mrgreen: same plusy! :D

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartoszu ale zobacz ile nowych emotikonek :icon_biggrin: i możemy sobie jakieś punkty dodawać lub odejmować,możesz też dodawać nowych kolegów i koleżanki,możesz tez zostać Top :icon_mrgreen: same plusy! :D

 

 

ale ja juz jestem TOP :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe gdyby to napisał sam wiesz kto :D to luz wszyscy jestesmy przyzwyczajeni ale,że Ty jestes TOP dowiedziałam się własnie teraz,spoko akceptuje Twoje TOPOWANIE. :icon_mrgreen:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak trzeba to ja tez akceptuje Twoje Topowanie :)

21 marca jest w poniedzialek to troche hm za pozno, ostatni weekend marca 26-27 sa targi motocyklowe w Bydgoszczy - jedziecie ?

 

Z najnowszych wiadomosci - odzyskalem w koncu ostatnia rate za maja NINJE wiec w 100% mam juz tylko 1 moto - ten 40-konny pojazd i sila rzeczy nie bede mogl jezdzic z Wami w grupie. Na razie zostane przy tym stanie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Wysepka spełniał się dzisiaj w roli kochanego taty :icon_biggrin:

Żółty - ja tam jeszcze pojadę polatać przez chopki. Baa, razem pojedziemy ! Ale czy Fazer to wytzyma ?

Na dwójce wytrzyma. :icon_razz:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...