Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

napisałem getei- GTI(golfer), byłem na wymienie oleju u jedenego forumowicza(bo ma kanał w garażu-notabene mogłem go tam je*nąć z młotka i zostawić go w tym kanale),który mi ubabrał olejem pół silnika albo nawet z 50%. ale czego mogłem sie spodziewać jak on nawalony jak stodoła.... :icon_rolleyes: :icon_mrgreen:

 

 

Tee Onufry - rachuneczku jeszcze nie uregulowałeś za usługę (fakturka czy paragon ?) :icon_evil:

 

* Ps. Grześ - w week sobota jak najbardziej (oby po 13, 14), bo jak już Ci wspominałem w niedziele udaję się na wewnętrzną emigrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tee Onufry - rachuneczku jeszcze nie uregulowałeś za usługę (fakturka czy paragon ?) :icon_evil:

 

* Ps. Grześ - w week sobota jak najbardziej (oby po 13, 14), bo jak już Ci wspominałem w niedziele udaję się na wewnętrzną emigrację.

 

 

ale Ty mi chcesz dopłacić tak??- za straty moralne i finansowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tee Onufry - rachuneczku jeszcze nie uregulowałeś za usługę (fakturka czy paragon ?) :icon_evil:

 

* Ps. Grześ - w week sobota jak najbardziej (oby po 13, 14), bo jak już Ci wspominałem w niedziele udaję się na wewnętrzną emigrację.

 

jak to się mówi: "uderz w stół a nożyce się odezwą" i się żółty odkrył jakiego to ma cela że w dużą dziurkę nie potrafi trafić :biggrin:

 

muszę przyznać że od Torunia na północ to same dobre mechaniki ostatnio się trafiają :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie słuchacie radia BZDET bo brak tu tematów do poruszenia :icon_razz:

 

A Tobie chyba w pracy się nudzi ?

Przekażę Prezesowi na najbliższym zebraniu akcjonariuszy, żeby bliżej przyjrzeli się Twojej pracy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po krótkiej przerwie.

 

Luki,

 

zapomniałeś o fotkach dla mnie? :icon_eek:

 

Mariuszu oczywiście że pamiętam :wink:

Nawet o tu mam jedną zabłąkaną forumowiczkę z Borek - tylko nie wiem jak na imię miała :icon_mrgreen:

 

 

 

http://img258.imageshack.us/img258/9249/boki2010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszu oczywiście że pamiętam :wink:

Nawet o tu mam jedną zabłąkaną forumowiczkę z Borek - tylko nie wiem jak na imię miała :icon_mrgreen:

 

 

 

http://img258.imageshack.us/img258/9249/boki2010.jpg

 

pani musiała mieć z przodu bardziej skąpo niż z tyłu bo aż chłopakom szczęki poopadały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po krótkiej przerwie.

 

Luki,

 

zapomniałeś o fotkach dla mnie? :icon_eek:

 

Witamy! :icon_biggrin: jeżeli będzie się ociągał daj znać zrobimy z nim porządek :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

 

pani musiała mieć z przodu bardziej skąpo niż z tyłu bo aż chłopakom szczęki poopadały

Wiroś ciężko się dziwić chłopakom :biggrin:

Spodenki?majtki? ma fajne :lalag:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to się mówi: "uderz w stół a nożyce się odezwą" i się żółty odkrył jakiego to ma cela że w dużą dziurkę nie potrafi trafić :biggrin:

 

muszę przyznać że od Torunia na północ to same dobre mechaniki ostatnio się trafiają :icon_mrgreen:

 

Tam ma powstac warsztat motocyklowy - przenosza ten z Rydygiera, niedaleko Cure-sklodowskiej gdzie bardzo ciezko trafic nawet jesli juz sie tam bylo :)

Dowiedzieli sie ze tamtedy codziennie jezdze i czesto mi sie sprzet psuje wiec chca wyjsc klientowi naprzeciw, do tego jak bede wracal wieczorem to zawsze do Was zajrze, bo pewnie bedziecie tam zwykle na piwku przesiadywac.

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle..to wie ktoś coś może na temat tego CO SIĘ BUDUJE obok trasy nr 80 (na Bydgoszcz) w miejscowości Górsk, na zakręcie, koło stacji benzynowej? Co tamtędy przejeżdżam, to zawsze jakieś motorki stoją i kolesie coś tam dłubią, nawet krzyż maltański już tam wisi nad drzwiami...wie ktoś co tam będzie?...klub jakiś czy coś?

Chlopaki z Sid Garaż zmieniaja siedzibe. Bedzie tam salon, warsztat. Narazie remontuja i sie urzadzaja, mam nadzieje, ze do przyszlego sezonu sie uwina:)

Edytowane przez treb0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...