Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK więc się przyłączę, Z Torunia kto wyrusza i o której to bym się zabrała z wami???

 

Zbieram się z Toronto po 11-tej.

Butterfly śmiga bezpośrednio przez Kowalewo i spotykamy się już na Lotos (Chełmno - Grubno), chyba że złapiemy ją po drodze... :icon_twisted:

 

Teraz idę pośmigać - wieczorem jeszcze zajrzę.

 

Proponuję start o 11:15 ze stacji Shell (Grudziądzka).

 

Ok?

Edytowane przez Keryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram się z Toronto po 11-tej.

Butterfly śmiga bezpośrednio przez Kowalewo i spotykamy się już na Lotos (Chełmno - Grubno), chyba że złapiemy ją po drodze... :icon_twisted:

 

Teraz idę pośmigać - wieczorem jeszcze zajrzę.

 

Proponuję start o 11:15 ze stacji Shell (Grudziądzka).

 

Ok?

 

OK 11:15 SHELL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może fifty fifty - nie Fijutowo nie Das Bałtyk a może KASZEBE ? Tylko gdzie konkretnie... ?

I żeby mi nie było jak tydzień temu że 0.5 godziny zastanawiania się komu j*b*ąć a komu przypier*olić z pół obrotu :icon_razz:

 

 

* Jak nie zachleje mocno pały pewnie będę :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiadacie 12 u cch*jków.. wiec będę.

a może nawet i ta 11:15 na shellu na grudziądzkiej.. tylko po co tak wcześnie :icon_twisted:

 

 

 

wysłałem gołębia do człowieka z lasu z informacją o jutrzejszym dniu.. odpowiedział rozpalając ognisko na wzgórzu co znaczy że też będzie! :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiadacie 12 u cch*jków.. wiec będę.

a może nawet i ta 11:15 na shellu na grudziądzkiej.. tylko po co tak wcześnie :icon_twisted:

wysłałem gołębia do człowieka z lasu z informacją o jutrzejszym dniu.. odpowiedział rozpalając ognisko na wzgórzu co znaczy że też będzie! :bigrazz:

 

Tee cwaniaczku z Piernikowa :icon_razz:

 

 

Pobudziło się towarzystwo ? Jest takie piękne słońce - a mnie taak głowa napier***a że chyba wezmę Rutinoscorbin :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...