Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bartez najlepszego Tobie życzę , pięknych szutrów,szybkich leśnych przelotów, no i aby tenerka zawsze wyciągnęła Cię z najgłębszego błotka ;) a jak nie wyciągnie to też fajnie bo TY ją wyciągniesz, jak offroad to offroad :clap: :wink: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak w kwestii niedzielnego wypadu

wymyśliłem sobie taką traskę:

 

http://maps.google.com/maps?f=d&hl=pl&geoc...851196&z=9&om=0

 

to jest:

start w Toruniu, tak by być w Trzeciewcu o 12ej i zależnie jak się sytuacja ułoży, albo dołączyć się do grupy armaturowej, albo jechać dalej do Koronowa. Kawałek za Koronowem w miejscowości Stopa jest taka knajpka ze skansenem - muzemum starych maszyn, no i w tej knajpce można by coś przetrącić.

Plan mi sie wydaje hytry ot tak na wczesno wiosenne niedzielne spędzenie wolnego czasu :icon_rolleyes: , niestety nie wiadomo jak się wszystko ułoży i czy sam na 100% będe mógł jechać.

W razie czego ja ze St@fem jestem umówiony na g 11 na stacji BP koło stadionu Apatora no i oczywiście zapraszam wszystkich którzy mają czas i ochotę się dołączyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego weekendu zapowiadaja ochlodzenie. W nocy ma byc mroz w dzien kilka stopni - wyjazd raczej dla twardzieli, ale pamietacie jak najlepsi z naszej ekipy byli nad morzem w podobna pogode - na jesien chyba...

Ja raczej nie wyrobie sie, ale jak cos to o 11 na BP albo zadzwonie do Wirosla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajowo że tyle osób deklaruje że przybędzie tym bardziej że u mnie sprawa też się wyjaśniła będe w niedzielę napewno.

Jutro kupuję nowe aku i pierwsza jazda w tym roku będzie :) , czasu mało ale chyba Chełmżę odwiedze - Tomek da radę z tym kaskiem ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...