Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie w Święta obrzartuchy ;)

 

12 stycznia jest w Łodzi bajzel, wstępnie jestem umówiony z Bartzem i Tomkiem XJ, pisać mi tu szybciutko kto by się jeszcze pisał spędzić motocyklwo styczniową sobotę :icon_mrgreen: , czyli na razie mam w fiaciorze 2 miejsca wolne, ale myślę że jak się zgramy to napewno więcej miejsc by było więcej

 

Pozdr Ho Ho Ho :flesje:

 

Proszę dopisać mnie do listy. Zajmuje 1/4 standarowego miejsca :)

Ps. w bagazniku nie pojade bo mam klaustrofobie :buttrock:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę dopisać mnie do listy. Zajmuje 1/4 standarowego miejsca :)

Ps. w bagazniku nie pojade bo mam klaustrofobie :buttrock:

Pozdr.

 

no włsnie, Ty juz jesteś dopisany do listy, było losowanie i tak wypadło niefortunnie na Ciebie- bedziesz kierowcą(samochód ja daje) Ty masz tylko operowac tymi wszystkimi gałkami łącznie z kierownicą.

Ja bede zajety czymś innym- podziwianiem widoków, tydzież innymi rozrywkami towarzysko-konsumpcyjnymi :icon_mrgreen: ;) :flesje: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no włsnie, Ty juz jesteś dopisany do listy, było losowanie i tak wypadło niefortunnie na Ciebie- bedziesz kierowcą(samochód ja daje) Ty masz tylko operowac tymi wszystkimi gałkami łącznie z kierownicą.

Ja bede zajety czymś innym- podziwianiem widoków, tydzież innymi rozrywkami towarzysko-konsumpcyjnymi :) :) :cool: :)

 

Łoo prosze.. to sie bym musiał na jakiś kurs prawo jazdufff zapisać zeby co nie co podszkolic technike prowadzenie Twojej 100 iloś tam konnej bestii :)

 

Ps. "tydzież innymi rozrywkami towarzysko-konsumpcyjnymi" czy chodzi Tobie o napoje piwnopodobne lub wysokogatunkowe napoje zbożowe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo prosze.. to sie bym musiał na jakiś kurs prawo jazdufff zapisać zeby co nie co podszkolic technike prowadzenie Twojej 100 iloś tam konnej bestii :)

 

Ps. "tydzież innymi rozrywkami towarzysko-konsumpcyjnymi" czy chodzi Tobie o napoje piwnopodobne lub wysokogatunkowe napoje zbożowe ??

dokładnie o tym samym myślimy :cool:

 

a nauke to moge Tobie zrobić: sprzęgło- jedynka- alleluja i do przodu,

 

jedynka na dół reszta w góre :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał nie przejmuj się większość z nas jak się okazuje nie jedzie tam na zakupy ;) :)

Tomek myślę że jest już sqad na dwie fury, a lista przecież nada otwarta

póki co:

1 King Rider

2 Bartez

3 + brat

4 Luki Master

5 Buli

6 Tomek

7 Staf

8 Ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, drogo Cię ta wodka będzie kosztowac!Juz 2 dni temu w bydzi głosno było o Twojej transakcji :icon_mrgreen: ,a Ty milczysz .No chyba ze dwie pieczenie za jednym razem . Gratulki!!!

 

o prosze kto się odezwał a juz myślałem ze sie zagubiłes w czeluściach CB :crossy:

 

ja moze i bym sprzedał ale musze najsampierw wystawic gdzies moto- jakbym sprzedał to było by fajnie, po nowym roku sie wezme :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze kto się odezwał a juz myślałem ze sie zagubiłes w czeluściach CB :P

 

ja moze i bym sprzedał ale musze najsampierw wystawic gdzies moto- jakbym sprzedał to było by fajnie, po nowym roku sie wezme :clap:

 

Przed dom go wystaw tak na Nowy Rok niech se pooddycha Nowym Rokiem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, drogo Cię ta wodka będzie kosztowac!Juz 2 dni temu w bydzi głosno było o Twojej transakcji :wink: ,a Ty milczysz .No chyba ze dwie pieczenie za jednym razem . Gratulki!!!

Daras będą dwie pieczenie!!! Właśnie dostałem maila od kolesia od zygzaka że zjedzie 900zł z ceny więc chyba się zdecyduję. A skąd wiesz o tym że suza do Bydzi poszła ha? Kto ploty sieje?

Trzymaj kciuki.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M472014

Brachu oceń i napisz co myślisz.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...