Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co zachorowałam. Wczoraj jak udałam się na wieczorną przejażdżkę (oczywiście moją hondzią) z kolegami miałam okazję usiąść na R1. Jestem pod wrażeniem. Jaka ona leciutka. No i zachorowałam. Super motor. Idealny dla kobiety. Lekkim mocny porostu dla mnie.

Mówiłem żebyś słuchała starszych.--Minimum 600 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dobrze wiedziec...podaj jakies namiary na tego czlowieka z g-d ?? zawsze moze sie przydac..

 

pzdrwm,

Alex

 

ul. Klonowa

Marek tel.887347796

 

P.S.

Tak tylko dla małej informacji

21-23 września będzie gigantyczny zlot motocyklowy w Berlinie

Miałem zamiar tam jechać, ale niestety w tym czasie wylatuję do Irlandii

Edytowane przez Maestro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko TOm.

 

Czysta prawda z mechanika serwisowa, lepiej samemu sie wglebic i poznac kazdy kacik swego motocykla, no chyba ze warunki nie pozwalaja , oddajemy lecz do zaufanych i konkretnych osob, jeep :biggrin:

Jak widac powrocilem z podrozy za chlebem :P

Sporo zaleglosci sobie narobilem , prezynajmniej na czesci sobie odlozylem , heh ...

CO tam u was slychac ?

W dalszym ciagu wyjezdzacie na wojaze ?

Grono motocyklistow sie powieksza ??

Prosze o kontakt w razie wypadu , oki dokie ?!

Pozdrawiam

 

 

 

Hey.

Z pewnoscia jest to lekki oraz o mniejszych wymiarach motorek ktory kryje pod plaszczykiem 160 - konnom bestje na wtrysku . Przemyslal bym kupno tego motocykla, ale Ty Motoelko jestes niustraszona wiec ruszaj do boju.

A jak tam sie sprawuje Hondzia ?

Dasz sie bujnac ?:crossy:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie urlopowej.

Wspaniale ze mamy tu serwis kawy !!!

Napiszcie czy ktos juz tam byl i zapoznal sie z cenami i obsluga. Moze kolejki do warsztatow skroca sie z 2 m-cy do 7 tygodni...

Musze zobaczyc gdzie ta ulica jest.

Co do R1 to juz wczesniej napisalem ze nadaje sie dla Elizy tylko ze nardzo mocna i droga.

Scigacze sa tak odchudzane ze za kilka lat beda wylacznie dla drobnych kobiet sie nadawaly, dla takich jak ja zostana tylko te stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jesli chodzi o punkt regulacji oraz wszelkich napraw , smialo mozesz zglosic sie do salonu Suzuki w Toruniu , niopodal Szosy Lubickiej , wydaje mi sie. Sam oddalem tam gazniki i szczerze , smigam oraz jestem zadowolony .Coz wiecej chciec , a naprawy typu wszelkiego innego wykonuje sam w warsztacie, i nigdy nie powieze swej bestyji nikomu procz odpukac lakiernikowi ale to z pewnoscia tylko plastiki .

Co to kolejnej Twej wypowiedzi na temat motorow typu R1 zgadzam sie absolutnie , pomniejszaja te rozmiary jak dla liliputow ,gdzie ta masa oraz wyglad monstrum ?!

Niestety technika postepuje tylko w tym kierunku wiecej koni i mniejsza masa, na szczescie pozostana te starsze moim zdaniem lepsze bryczki :biggrin:

Trzymaj sie .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o ciuszki ,to maja tam markowe z gornej polki czy raczej to co znajdzie sie w kazdym sklepie motocyklowym ??

pewnie bedzie trzeba sie tam wybrac .

 

 

 

 

 

A Ty za dobrze nie masz z tym przyjeciem ZZR 1100 ??

Ja tez chce :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...