Skocz do zawartości

kupno na raty


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy usatysfakcjonuje Cie ta odpowiedz, poniewaz dotycz ona sklepow w Warszawie :-)

Taka mozliwosc istnieje na pewno. Salon Honda Boldor oferuje taka mozliwosc. Szybki kredyt (bodajze do 10.000 peelenow) bez zbednych papierkow i dlugich decyzji kredytowych. Jednym slowem kredyt w sam raz na calkiem dobre zakupy odziezowe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatw lepiej kredyt gotówkowy na dowolny cel w banku gdzie masz prowadzony rachunek będzie na pewno taniej. Mniej papierków i szybka obsługa kredytowa w salonie (tzw. luksus kosztuje) ma za sobą wyższe prowizje i pewno oprocentowanie też. Będziesz miał łatwiejszą kontrolę stanu zadłużenia, brak prowizji od wcześniejszej spłaty kredytu itd. Obecnie banki otwarte są dla klienta i równie szybko sprawy kredytowe są załatwiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie daj się namówić na kartę kredytową jak będziesz kredyt załatwiał w banku. Karty kredytowe ta największe g**no w jakie w życiu wlazłem a smród będzie sie jeszcze za mną ciagnąc parę lat.

 

Dlaczego...?

Ja mam i nie mogę narzekać...!

A o tyle lepiej, że nie muszę spłacać kapitału jak nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem wszystko z kart i teraz trzeba je spłacać. To dlatego. Oczywiście to moja wina ale ostrzegam tak zawczasu żeby ktoś kto lubi wyadawać kasę się nie wpakował zbytnio w dużo kart bo banki dają chętnie ale potem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zgadza racja co do kart, najlepiej weź gotówę na dowolny cel tyle ile Ci trzeba na zakupy ratę miesięczną + odsetki miesięcznie system sam Ci będzie pobierał z konta prosta sprawa. A z karty wybierzesz kasę i potem trzeba pilnować terminów lub jak to tam zwą okresów obrachunkowych spłaty na czas nie spłacisz to dowalą karę z 50 zł i przeterminowane 23% odsetek obecnie. Ofert kart kredytowych jest dużo według mnie terminów tam obowiązujących ciężko jest dopilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...