Skocz do zawartości

Wrocław-koniec balang - czas polatać !


Prot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aster ... no fakt .... jestes wolniejszy nawet od słynnego Krasnala. Weź się w końcu za siebie' date=' bo czas mija nieubłaganie. Ani się nie obejrzysz a wejdziesz w średni wiek, a wtedy nie wypada jeździć 60 ... Jak tam prawko ? Mamy już ?[/quote']

Nie mamy, ciulamy kase, bo pierwsze podejscie bylo calkowita porazka (zreszta tak jak kurs).

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem kurs w ponoc najlepszej szkole w okolicy. Tylko najlepsza to moze ona jest na B. Dostalem ETZ 150, zostalem zapoznany z obsluga i zostawiony prawie samopas na placu. Jak na egzaminie siadlem na SR250 to pierwsze zawracanie - kostka brukowa + liscie + za duzo gazu = leze :P

To doszedlem do wniosku, ze kupie sobie pierdzika, naucze sie jezdzic a potem bede prawko robil.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes wolniejszy nawet od słynnego Krasnala

Nigdy nie lubiłem pić piwa za szybko 8) i nawet nie wiedziałem żem stał się słynny :lol:

 

A co do 'prawka' to popytajcie brody. W zeszłym roku załatwił sobie papier o ukończeniu kursu (kat.B już od paru lat ma) i dopiero teraz zobaczył że na papierku zamiast A widnieje znowu B :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do 'prawka' to popytajcie brody

Brodzie prawko jakoś w niczym nie przeszkadza.

Moja droga z prawkiem zaczyna się 06-03 (egzamin) no a wtedy nic juz mnie nie powstrzyma potem czekam tylko na +5 i Wrocław jest mój ;) no oczywiście pod warunkiem, że Złomiarze kierownicę oddadzą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa dajcie znac jak bedziecie jechac tez sie pisze:)

 

[ Dopisane: 02-03-2006, 11:56 ]

ja wlasnie zrobilem mala rundke 15km:) ale frajda moze jeszcze zimno ale w sloncu teraz za oknem 12 stopni...no nie moglem wytrzymac...

 

ufff odrazu mi lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie mozna zaplanować, Mario sobie polatał ;) , PGR przejechał się na moim moto :twisted: , no to ja też chciałam, więc wstępnie umówiliśmy się na malutki wypad za Wrocław. I co :?: :cry: Dupa w szafie, w nocy wróciła zima :? szlag by to trafił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO MY SE Q...WA POLATALI

możecie sobie jeszcze we wtorek polatać :twisted:

Cytat z onet.pl

"W nocy z poniedziałku na wtorek pogodnie, tylko okresami na zachodzie i południu będzie się chmurzyć i spadnie niewielki śnieg. Temp. min od -13 st. na wschodzie i w centrum do -6 st. na Dolnym Śląsku. "

 

I wszystko na temat :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...