Skocz do zawartości

Honda Vtx 1800


waldekK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No zazdroszcze i GRATULUJE jaka wersja?? co do samego VTX-a GRZMOT POTWOR WŁADCA :D ale tak powaznie naprawde swietne moto Poteżny moment obrotowy i bodaj 110 km hmm bedzie sie działo trzeba mieć mocny uchwyt w dłoniach :D , jakes ciekawe wydechy i mozna godnie smigac :twisted: sam kiedys bede chciał VTX 1800

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj duuużo potrafi ,mialem razy pare okazje śmignąc sie tym motorkiem.Sam sie zastanawialem nad kupnem,wadą tego motorku jest kosmiczna cena jakichkolwiek dodatkow i mala kanapa dla "plecaczka" poza tym brak wad według mnie.Zycze udanego śmigania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! :D

Wybrałeś bardzo dobry motocykl.Jeżdziłem na nim prawie dwa lata.Daje dużo radości i satysfakcji z jazdy,ponieważ ma dobre zawieszenie.Niestety na polskich drogach na dziurach potrafi nieżle przywalić w kręgosłup,ale fizyki nie da się oszukać przy tych rozmiarach i wadze.Silnik to poezja dla uszu szczególnie jak zmienisz wydechy,ja miałem V&H ale z silencerami,bo na gołych rurach jest bardzo głośny.Nie tylko parametry dżwiękowe są wyśmienite,na wolnych obrotach sobie pyrkasz,ale jak trzeba wkręcić się mocniej silnik reaguje szybko i daje takiego kopa że nie jeden plastik może pozazdrościć.Na moim VTX z przednią szybą 200km/h uzyskiwałem szybko i bez problemu.Polecam zmianę opon na Metzelery rezultat przechodzi wszelki oczekiwania,320 kilogramów stali trzyma się rewelacyjnie nawet w ciasnych winklach.Ostatnia uwaga,ten motocykl ma naprawdę dużą moc więc jeśli wcześniej nie jeżdziłeś na dużych pojemnościach podchodz do niego przez pierwszy okres z szacunkiem i respektem,a sprawi ci dużo frajdy i przyjemności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za widomosci na temat VTX no i oczywiście za dobre rady.To ,ze częsci sa droge to juz zauwazyłem ,miałem zamiar zmienic siodło i wydech .Chyba poczekam na jakis uzywany wydech na alegro.

Jezeli ma ktos jakis namiar na uzywane wydechy to byłbym zainteresowany

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam wszystkich.jestem nowym użytkownikiem vtx 1800 c i forum.a więc na początek witam wszystkich.w moim moto są wydechy v&h puste.hałas niemiłośierny ale przy tym 10 pali.czy powinnybyć na końcach tych wydechów "zaślepki"przykręcane na jedną śrubke.jeśli takto bym prośił o jakiś rysunek co bym sobie takie cuś dorobił.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.jestem nowym użytkownikiem vtx 1800 c i forum.a więc na początek witam wszystkich.w moim moto są wydechy v&h puste.hałas niemiłośierny ale przy tym 10 pali.czy powinnybyć na końcach tych wydechów "zaślepki"przykręcane na jedną śrubke.jeśli takto bym prośił o jakiś rysunek co bym sobie takie cuś dorobił.pozdrawiam

To, ze nowy uzytkownik foruma to troche widac bo dosc stary watek wygrzebales :icon_twisted:

Tutaj masz stronke o modyfikacji wkladow V&H, sa tez zdjecia i rysunki.

Ale to, ze pali dyche to musi byc wiecej przyczyn:

- filtr powietrza (moze czas na zmiane, czyszczenie jesli K&N)

- masz PowerCommandera? - jesli tak to czy dobra mapa.

- styl jazdy (palenie gumy od swiatel do swiatel pewnie zaowocuje takim spalaniem - na to nie ma lekarstwa ;) )

pzdr

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...