Skocz do zawartości

co sądzicie o: Motobi Kuna-125 ???


andraszyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odpusc sobie chinskie jednorazówki Wink

 

 

moje zdanie jest takie same... daj sobie spokoj, chyba ze chcesz to potem na zyletki przerobic...

 

majac na mysli w miare dobra cene, napsiz jaka kwota dysponujesz, doradzimy ci jaki motocykl/skuter wybierze sie za taka cene i tkaie tam...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTO-BI to złomy, ja sam sprzedałem swojego łósia 50 (mini chopper) po 4 miesiącach użytkowania z czego ostatni miesiąc stał w serwisie i spawali mi bak który sam się rozszczelnił, plastiki topiły sie od benzyny i gubiłem śruby...złom jakiego mało, moze to i ładnie wygląda i jest w miare ekonomiczne ale serdecznie odradzam. ktoś się chce pozbyć tak jak ja sprzęta za łądną cene bo już wie co to za pojazd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna wyglada na spoko skuter, chłodzona ciecza o ile wiem, ma pare bajerków, ale nie wiem jak z awaryjnascia. Sam mam Zippa (chińczyk) i nie narzekam na szczescie. Poza tym jak kupujesz to jeszcze skuter ten ma gwarancje, wiec w razie czego nie masz problemu Ty tylko serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Poza tym jak kupujesz to jeszcze skuter ten ma gwarancje, wiec w razie czego nie masz problemu Ty tylko serwis.

 

No szczegolnie fajnie jak w srodku sezonu Ci sie cos posypie. Fakt to serwis ma problem, ale Ty tez bo w srodku lata nie mozesz jezdzic. Ja tez bym sobie odpuscil takie chinskie wynalazki, a kupil cos uzywanego ale dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kuny nie bronie i sie nawet skuterami nie interesowałem nigdy miałem tylko dwie sztuki Kawasaki GPZ 550 w przeszłości:) ale ta kuna to podobno ma fajny silniczek, ładnie chodzi,chłodzony na wodę, gaznik plus kranik paliwa podcisnieniowy ma podobna zasade działania jak w większosci motocykli sportowych, zapłon elektroniczny, rozrząd na łańcuchu, ponadto alarm i odpalanie na pilota:) obrotonierz:)

I z tego co widze to jedynie jakosc wykonczenia i uzyte materiały moga okazać sie kiepskie. ( wiadomo "cena")

Ale w sumie to chyba bym wolał tę kune niz inny zajechany 10-letni skuter125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj się osób które same miały pod tyłkiem takie dziadostwo jakiego mało, te bajery przestaną działać juz przed pierwszym przegladem, a serwis w tej firmie niejest zbytnio zadowalający, wiem bo miałem z nimi sporo zgrzytów.... (delikatnie mówiąc) za taka cene bedziesz miał coś fajnego ściąganego z francji albo włoch albo niemiec, tam na prawdę jest wybór i przynajmniej sobie poszalejesz, o i bym zapomniał nie wierz osiągom które są podawane przez MotoBi to prawdziwe oszustwo.... ODRADZAM!!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie to chyba bym wolał tę kune niz inny zajechany 10-letni skuter125.

Ten 10-letni JAPOŃSKI skuter będzie zdecydowanie lepszym wyborem od Kuny... Wykonanie tych chinczyków to po prostu tragedia ( ja bym sie wstydził po placu nawet tym jeździć ) , a ponadto się sypią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpusc sobie chinskie jednorazówki Wink

 

 

...daj sobie spokoj' date=' chyba ze chcesz to potem na zyletki przerobic...

[/quote']

 

Z tego i żyletek dużo nie będzie, wiadomo prawie wszędzie plastik :D

A wracając do tematu to ja na twoim miejscu kupił bym Aprilię Leonardo.

Na PEWNO pojeździsz ją dłużej niż jakąś kuną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...