Skocz do zawartości

Chce prawko bez kursu...


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby wróciły normalne przepisy, gdzie teoria nie była obowiązkowa, a jazd było 10 godzin, sytuacja byłaby normalniejsza.

Co do dziesięciu godzin w przypadku osoby jeżdżącej samodzielnie na co dzień, to jeszcze nie spotkałem zawodnika z którym nie byłoby co robić przez ten czas. Jest bardzo dużo rzeczy jakie można przekazać, nawet zdolnym samoukom.

Pozdrawiam.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wróciły normalne przepisy' date=' gdzie teoria nie była obowiązkowa, a jazd było 10 godzin, sytuacja byłaby normalniejsza.[/b']

Co do dziesięciu godzin w przypadku osoby jeżdżącej samodzielnie na co dzień, to jeszcze nie spotkałem zawodnika z którym nie byłoby co robić przez ten czas. Jest bardzo dużo rzeczy jakie można przekazać, nawet zdolnym samoukom.

Pozdrawiam.

 

oj panie Tomku, zaluje ze tu wszedlem po a nie przed zdaniem prawka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojazy mi sie to z typowymi sluzbistami ktorzy choc cos jest nielogiczne' date=' bez sensu i nie znajduje potwierdzenia w zyciu codziennym to upieraja sie przy swoim bo jakis baran stworzyl taki paragraf/ustawe lub inna pi**dole[/quote']

:clap: Nic dodać nic ująć

Sam święty nie jestem' date=' ale nawet załatwianie sobie świstka z kursu JEST DLA MNIE CWANIACTWEM.[/quote']

Czy takim samym cwaniactwem ze strony "instruktorów" nauki jazdy nie jest inkasowanie 900zł (czy ile teraz ten kurs kosztuje ?) za "kurs" na którym tak naprawdę (jak to potwierdzali Koledzy wcześniej) oprócz kręcenia ósemek nie dowiesz się nic o przeciwskręcie, hamowaniu awaryjnym, itp.

Co do dziesięciu godzin w przypadku osoby jeżdżącej samodzielnie na co dzień' date=' to jeszcze nie spotkałem zawodnika z którym nie byłoby co robić przez ten czas. Jest bardzo dużo rzeczy jakie można przekazać, nawet zdolnym samoukom. [/quote']

W 100% się zgadzam, generalnie wyznaję zasadę że człowiek uczy się całe życie i zawsze jest coś co można jeszcze poprawić.

oj panie Tomku' date=' zaluje ze tu wszedlem po a nie przed zdaniem prawka...[/quote']

Dokładnie tak jak ja, tym bardziej będę chciał skorzystać jak najwięcej w Borsku :) http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...der=asc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będzie warszawska edycja wiosenna Kulikowiska.

Jak z zeszłym roku.

Potrenujemy na Bemowie żeby nie było ryfy na Kaszubach :clap:

O konkretach będę informował w osobnym temacie.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będzie warszawska edycja wiosenna Kulikowiska.

Jak z zeszłym roku.

Potrenujemy na Bemowie żeby nie było ryfy na Kaszubach

O konkretach będę informował w osobnym temacie.

Jeśli jest jakaś lista to możesz śmiało mnie na nią wpisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...