Skocz do zawartości

Szkoła jazdy w bydgoszczy


TePe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Odkopie temat i przyłącze się do prośby.

 

Czy ktoś zna i mógłby mi polecić dobrą szkołę jazdy w Bydgoszczy? Nosze się z zamiarem wyrobienia papierów na motocykle, a nie chcę wybierać szkoły tylko ze względy na cenę kursu. Ważniejsza jest opinia zadowolonych kursantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Elo! ja robiłem prawko w szkole Refleks, która jest w Fordonie ale w całej Bydzi raczej też operują. Teorię zdałem 0 błędów a na praktycznym 1 błąd - za szybko jechałem, ale to moja wina. prawko robiłem prawie 8 lat temu i obsługa miła była, miły kurs i nie narzekałem. pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzien dobry wszystkim

Poczytalem pare tematow na temat wyboru szkoly jazdy katerogii A i mam dylemat, otoz nie wiem ktora szkole mam wybrac w Bydgoszczy (wiadomo najlepiej by bylo mieszkac w wawie to problem z glowy). Jestem kompletnym laikiem, nigdy na moto nie jezdzilem, dlatego chcialbym sie was szanownych motocyklistow i nauczycieli jazdy spytac, jakimi kryteriami mam sie kierowac przy wyborze owej najlepszej szkoly w miescie. Prosilbym o konkretne argumenty jakie dana szkola, intruktor powinien posiadac.

np. :

- czy lepiej jest aby instruktor byl aktywna motocyklista

- czy pytac sie czy ucza tylko pod katem egzaminu i nic wiecej poza tym jak go zdac ...

- jaki motocykl motocykle szkola posiada, czy lepiej aby rozne pojemnosci aby zobaczyc jak idze nauka na roznym sprzecie

itp

 

prosze o podpowiedzi, moze konkretne propozycje szkoly jazdy

 

z gory dziekuje wszystkim Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim

Poczytalem pare tematow na temat wyboru szkoly jazdy katerogii A i mam dylemat, otoz nie wiem ktora szkole mam wybrac w Bydgoszczy (wiadomo najlepiej by bylo mieszkac w wawie to problem z glowy). Jestem kompletnym laikiem, nigdy na moto nie jezdzilem, dlatego chcialbym sie was szanownych motocyklistow i nauczycieli jazdy spytac, jakimi kryteriami mam sie kierowac przy wyborze owej najlepszej szkoly w miescie. Prosilbym o konkretne argumenty jakie dana szkola, intruktor powinien posiadac.

np. :

- czy lepiej jest aby instruktor byl aktywna motocyklista

- czy pytac sie czy ucza tylko pod katem egzaminu i nic wiecej poza tym jak go zdac ...

- jaki motocykl motocykle szkola posiada, czy lepiej aby rozne pojemnosci aby zobaczyc jak idze nauka na roznym sprzecie

itp

 

prosze o podpowiedzi, moze konkretne propozycje szkoly jazdy

 

z gory dziekuje wszystkim Kamil

1- tak

2- i tak nie odpowiedzą

3- moim zdaniem sprzęt powinien być taki jak na egzaminie (wątpię, żeby któraś szkoła oferowała większe sprzęty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...