Skocz do zawartości

Warto kupić (Yamaha Virago)


SiwyKLR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój tata ma zamiar kupić Yamahe Virago 1100 :D

Dzisiaj byliśmy ten motocykl oglądać, bardzo ładnie wygląda, żadnych rys, otarć, wycieków.

Jest to rocznik 1989.

Moto ponoć bezwypadkowy, przejechane ma 16.000mil

Poprzedni właściciel (sprowadzony z Belgii) pochromował co się dało ( rama, wahacz, kardan itd.)

Kwota jaką trzeba za ten motocykl wypłacić to 9.000zł. + rejestracja.

Warto dać tyle za ten rocznik??:?

 

virago11008901.jpg

virago11008902.jpg

 

Proszę o konkretne komentarze, ponieważ jutro do godziny 12:00 musimy dać odpowiedź czy ją bierzemy. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto ponoć bezwypadkowy' date=' przejechane ma 16.000mil [/quote']

Ja bym przede wszytkim sprawdził to ponoć' date=' a co do przebiegu to mam takie samo zdanie jak kolega wyżej :roll:[/quote']

 

Motocykl naprawdę wydaje się być prosty i nierozwalony.

Z tym licznikiem to na serio nie wiem, motocykl jest czysty, zadbany, widać że ktoś przy nim trochę czasu spędził.

Kolanka wydechowe czyste :?

Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie tej Yamahy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta chromowana rama nie budzi zaufania ale najlepiej sprawdź koła na każdym jest data produkcji - każde koło powinno być z tego roku na który są papiery no i oczywiście będzie terkotał rozrusznik ale ważne czy kręci poza tym kolr spalin z obu wydechów żeby nie było tak że jeden kopci a drugi nie :D Sprawdźcie oczywiście czy wszystkie śruby w deklach są orginalne ( jeżeli są rużne to nie zostawił tego profesjonalny zakład tylko nasi spece :D

Generalnie uważam że ten model jest warty tej kasy i można na nim pośmigać naprawdę fajnie - jeżeli jest w dobrym stanie technicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z frędzlami wszystko możliwe. Parę lat temu w Holandii spotkałem gościa na Intruzie 800, zaczełęm z nim gadkę że miałem taki sam ale jego to nówka ... facet zaczął się śmiać i mówi że maszyna ma dziesięć lat ( z 92 roku ). Na liczniku było niecałe 10tys. czyli jeden tysiąc rocznie.

 

Inna sprawa że po polskim tuningu wszystkiego można się spodziewać :roll: zabrać dobrego speca, obejżeć i nie napalać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl jest już u mnie w garażu :P :( :P

Wszystkie śruby w deklach orginały, na felgach jest ten sam rok co w papierach.

Do wymiany jest akumulator bo ledwo co kręci :?

 

Najważniejsze że tata chodzi teraz po domu z uśmiechem na twarzy :D

 

Dziękuje bardzo za podpowiedzi :)

Pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...