Skocz do zawartości

Chart 210


madmax89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam pytanie a raczej prosbe.. Bo niedawno przeprowadzilem sie do Warszawy i nie znam tutaj zadnych sklepow z czesciami do Charta.. Szukalem ale niestety nic nie mogle m znalezc.. Jesli znacie jakiej napiszcie prosze, bo taka jazda po np dedke do innego miasta jest troche bez sensu.. Z gory dziekuje za pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie problem, myślałem, że w Wawie łatwiej o części do wszystkiego - ja do swojego na szczęście jeszcze niczego nie potrzebowałem (poza lusterkami :-)), nawet kierunki mam jeszcze oryginały), ale nie mieszkam w dużym mieście, a właściwe tylko się w nim uczę - ale w Białej Podlaskiej niestety takich części nie ma.

P.S. No, dętka to chyba do Charta pasuje każda 17" rometowa :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ul.nowolipki 7 polecam

 

1.) Moto-Sport. Nie 7 a 15. Ul. Nowolipki 15, tel.: 831/01/03

2.) Czesci i akcesoria motocyklowe i motorowerowe. Ul. Ząbkowska 13 paw. 5, tel.: 818/10/04

 

Dwa chyba najlpiej zaopatrzone sklepy w Warszawie (bardzo duzo czesci i akcesoriow do wszelkich Rometow, Simsonow, MZ, Jaw itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hmm.. zgadza sie..:D Jaki zbieg okolicznosci..;) Jak tam nowy charciszon sie sprawuje? ja ostatnio oddalem kolo do centrowania i albo przy zdejmowaniu, albo przy zakladaniu detke przedziurawilem..:/ albo juz wczesniej byla, bo jakies problemy z nia mialem czasami.. tzn bylo tak ze reczna pompka nie moglem jej napompowac, a jak do sprezarki podlaczalem to sie ladnie pompowala i widocznie ta dziura czy cos przylegala do opony i moze dlatego nie wylatywalo powietrze no ale nie wiem.. musze nowa kupic i dlatego prosilem o pomoc. Jeszcze raz wielkie dzieki, musze tam zajzec jak najszybciej.. P.S. sorry ze tak dlugo nie odpisywalem ale albo mnie sie cos zrabalo albo ogolnie cale forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugiego Charta też sprzedałem i też do Łodzi. Koleś twierdzi że widział Twojego Charta, jaki ten świat mały ;) A co sklepów to polecam www.agmot.prv.pl jak Ci sie uzbiera kilka rzeczy to warto tam kupić mimo, że przesyłka kosztuje 15zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nowolipek jakoś tak z niechęcią się odnosze - sprzedawca burak i nie zawsze wszystko mieli co chciałem (może do charta mają, ale np. uszczelki komory plywakowej do simsona nie dostaniesz tylko jakieś gówno z cienkiego papieru mi wciskali... Było pare podobmych sytuacji).

 

Za to mile zaskoczył mnie sklep na Pradze. Znajduje sie przy ul. Targowej, tuż obok salonu motocyklowego pod samym mostem koleji średnicowej, po zachodniej stronie ulicy. Adresu nie pamiętam, ale ten most ciężko przegapić :banghead:

 

madmax89 - czy wcześniej wspominałeś może o sklepie na Nawrot? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.. zgadza sie..;) ten na nawrot moim zdaniem jest wspanialy:) wczesniej- kiedy jeszcze nie wiedzialem o tych "warszawskich" sklepach to nadal do niego jezdzilem..:P bo na weekendy czesto w Lodzi bywam:) a tak dla zainteresowanych to jechalem na Charcie z Lodzi do Warszawy:) hehe.. to byla przygoda... ten strach zeby sie nie rozkraczyl..:buttrock: ale nie zawiodl mnie. ani troche! sam bylem zdziwiony trzymal sie i to bardzo dobrze. Choc prawda jest, ze go nie meczylem.. ale tak czy inaczej dal rade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...