Skocz do zawartości

bandit600? zxr400? hornet? czy enduro? który?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Jestem "fanem" jednosladow od zawsze, mam prawko, jezdzilem na motorynce, troche motorkach kumpli, ale to prawie nic. Korzystajac z okazji ze zarobilem pare groszy i jeszcze nie "przepilem" moze nie duzo ale zawsze cos jakies 8PLN chcialbym zakupic swoje pierwsze moto. nie mam pojecia co?, jakie?, ktore? Nie mam pojecia o czesciach, o spalaniu, o eksploatacji. Chcialbym w miare cos ekonomicznego i zebym sobie krzywdy nie zrobil. Mam jakies 186cm i 79waże. No i nie wiem...bandita600 moze zxr nawet 750 ale to chyba za wczesnie, a moze jakies enduro. Prosze o pomoc i jakies propozycje alternatywnych dwóch kółek. dzieki z gory, POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zxr najbardziej, tylko nie wiem czy 400 czy 750, zawsze chcialem wyscigowke

 

[ Dopisane: 11-02-2006, 15:09 ]

mam tez mozliwosc gsx r 750 ale boje sie kurdele

 

[ Dopisane: 11-02-2006, 15:23 ]

no i nie wiem, 400najbardziej optymalne ale sie nasluchalem i naczytałem ze nie warto. Czytałem taz ze kup sobie co chcesz o czym marzysz, ale czy mozna sie powstrzymac? czy zdobede doswiadczenie (takie dobre doswiadczenie) czy moze nie zdaze, czy 750 to nie jest za duzo??, choc słyszałem ze 600setki sa bardziej zrywne bo lzejsze, no i nie wiem a enduro to prawie jak rower wyglada, na pewno nie jezdzi jak rower ale tez bym nie wiedzial ze ktm czy dr czy husqvarna czy 400 czy 600 i moze supermoto, czy enduro nadaje sie na asfalt, ale kreca mnie typowe szosowki, najlepiej rasowe scigacze no az ciary mam, choc bandit czy hornet te maja cos w sobie.....pleas help me brother

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D ;) :lol: :lol: ja pie....e!! :evil: jaka rozbieznosc.Napisz chociaz za ile kasy to moto, bo ze ma byc ekonomiczne i nie enduro { wygląd rower } :lol: to juz wiemy. Jak sie wie ile kasy przeznaczam na moto to wiem co w tej cenie szukac.Normalnie jak czytam tego posta twojego to mi jakas prowokacja zalatuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     ja pie....e!!  jaka rozbieznosc.Napisz chociaz za ile kasy to moto, bo ze ma byc ekonomiczne i nie enduro { wygląd rower }  to juz wiemy

 

 

moze nie duzo ale zawsze cos jakies 8PLN chcialbym zakupic swoje pierwsze moto.

 

Czytamy ze zrozumieniem

Ja bym polowal na Honde cb750 Sewentyfifty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :evil:

no rozrzut to troche masz :D

choć wiem że moge się spotkać z krytyką to ja polecam(jak zwykle :D ) na początek motocykle o umiarkowanej pojemności CB500, ER5, GPZ500, Zephyr550, KLE500, GS500, XJ600 tych motocykli jest dość sporo na rynku i za kwote o jakiej wspomniałeś to można już przebierać

parametry tych maszyn moim zdaniem są już zadowalające i do zdobywania doświadczenia jak najbardziej wystarczające

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś moich gabarytów, ja wybrałem enduro. Polecam Dominatora, transalpa, a może DR BIG - kobyła - kasy masz około 8 tys. zakładając, enduraki na zdjęciach są niepozorne dopiero w rzeczywistości widać ich gabaryty tylko nie kup yamahy 535 bo jest po prostu zbyt mała :evil: i kolana będziesz miał pod brodą. (Bez urazy dla właścicieli tego moto). Wcześniej było już sporo tego typu tematów poszukaj w archiwum lub też ktoś jeszcze z użytkowników tego forum coś podpowie. Lewa w górze i aby do lata.

No i doczytałem...

Koledzy co na endurakach śmigają pewno się uśmieją albo i nie... Porównałeś Enduro do wyglądu "roweru" ...?? Przejedź się np. wystarczy starym transalpem zobacz jak jest ciężko go utrzymać w pionie i na boki zobaczysz, że to nie rower tylko ciężki motocykl na którym co niektórzy zwiedzają świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac dzisiaj na stan naszych ulic (w Lodzi i okolicach fatalnie - dziury jak leje po bombardowaniu) to tylko enduro.

Rozejrzyj sie za duzym endurakiem - SuperTenera, DrBig, Transalp; duze skoki zawieszen, uniwersalnosc (miasto, lekki teren i trasa).

Za 8,5 tyska spokojnie wyrwiesz ktorys z tych modeli.

Duzy facet = duze moto.

 

PS - moze TDM z pierwszych lat produkcji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dupa Timac znow gadasz głupoty kupi sobie 750 i będziemy go mieli na sumieniu pomyśl czasem ;):D:):D :lol: :lol: :lol: ja jak zwykle polecam tak jak Dominik motocykle klasy 500, i nie będę mówił kup gs czy cb bo znów na forum rozpęta się burza ;):D:):D

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...