Skocz do zawartości

czy mam kupić kawasaki kx 250 f


Rekomendowane odpowiedzi

ale jak myślicie jest lepsza np. yamaha yzf 250 niż kawa hxf bo zastanawiam się poniędzy tymi dwoma i jeżeli ktoś ma taką kawe albo yamahe to czy mógułby napisać krutko o swoim sprzęcie wady itp

 

[ Dopisane: 11-02-2006, 13:21 ]

a ten motor ma mi służyć do jazdy po toże i może jak budżet pozwoli to w jakiś zawodach ale napewno nie MP pisze to bo ktoś wcześniej pytał pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Kawasaki kxf i Suzuki rzm 2004 i 2005 roznily sie tylko kolorami plastikow i naklejkami 8O

 

W sezon 2006 suzuki zostalo bez zmian :D natomiast kawasaki zostalo mocno odmlodzone. Jest to juz zupelnie inny motocykl, najmocniejszy i najlzejszy w calej stawce, wg testu gazety "motocykl" (styczniowy) Wygral ze wszystkimi konkurentami.

 

Suzuki uwazam za kompletnie zdyskfalifikowane, jezeli kawasaki to tylko 2006 !!

 

Honda Crf na rok 2006 otrzymala dwa tlumiki (o gustach sie nie dyskutuje:)) co mialo na celu podniesc moc... duzo to nie pomoglo, i pod tym wzgledem wypada slabo...

 

Yamaha to Yamaha ! I tutaj nie ma zadnych watpliowsci. W sezonie 2006 otrzymala nowa calkowicie aluminiowa rame, oraz kilka drobnych przerobek. Wg testu "motocykl" (styczniowy) motocykle ocenili:

 

1. Kawasaki Kx250f

2. Yamaha Yz250f

3. Ktm Sx250f

4. Honda Cr250f

 

Nie chce sie wypowiadac na temat tego ktm'a. Mysle ze nie ma sie nim co poniecac bo to jego pierwszy sezon na rynku, jeszcze nic nie wiadomo, moze okaze sie ze sa jakies wadliwe i co ?:D

 

W sezonie bede mial mozliwosc porownania swojej Yz250f 2002 z Suzuki Rm250z 2003 wtedy wszystko dokladnie opisze na forum...

 

Jezeli gdzies sie pomylilem, sorki, jestem tylko czlowiekiem :D

 

Pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacie a ta twoja yamaha to kupiłeś ją nie dawno albo chciałeś sprzedać bo ją widziałem w ofertach sprzedaży a ten twój sprzęt dobrze się eksploatuje czy są jakieś problemy czy awarie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacie a ta twoja yamaha to kupiłeś ją nie dawno albo chciałeś sprzedać bo ją widziałem w ofertach sprzedaży a ten twój sprzęt dobrze się eksploatuje czy są jakieś problemy czy awarie pozdro

 

 

Kupilem ja dokladnie 30.12.2005 ;) Ale do domu dojechalem 31.12.2005 :D

Widocznie widziales aukcje na allegro, wisiala ponad dwa tygodnie za 10k zł.

 

Na poczatku mialem ogromne problemy z odpalaniem, ile sie napocilem, ile kopniec oddalem, ile razy w piszczel z calej pary oberwalem to moje ;) (ach te 4t) ale okazalo sie ze swieca dawala przebicie.... :)

Po wymianie na nowa NGK - 30zł problem znikna w niepamiec. Obecnie sprzet pali na kopa przy dowolnej temperaturze, zimny, zagrzany, po glebie... Trzeba sie nauczyc czego silnik od nas chce. Nie bez potrzeby jest cieple ssanie, ja go uzywam po kazdym postoju do 5min, oraz po kazej glebie, zduszeniu silnika. Niestety Yzf to zabojcy swiec... :? Wystaczy odkrecic 3-4 razy manetke do konca i masz jak w banku ze nie odpali :D Jest to zasluga gaznika z pompka przyspieszacza.

Mozna odrazu zdejmowac bak i czyscic swiece ;)

 

Bary pokazal mi patent z kabelkiem ktory sie odlacza i dostajemy mocniejsza iskre, wydaje mi sie ze to zeczywiscie cos dalo, bo jakos czesciej odpalam na kopa. Trzeba sie zebrac w sobie i kopnac raz a dobrze i juz bedzie gadac !!

 

Roznica miedzy 250 4t a 125 2t jest przeogromna !! Oczywiscie dobry zawodnik na 2t moze z palcem w nosie objechac jakiegos lamusa na 4t.

Jednak tego momentu obrotowego od samego poczatku nic nie zastapi, malo mieszania biegami, mozna skupic sie na tym co najwazniejsze.

 

Wszyscy co zachwalaja mx 125 2t... Chlopaki... Zalapcie rundke na 250 4t

i wtedy pogadamy :D :D :D

 

Pozdr !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam gilera DNA 50tka 2002 stan idalny mało jeżdżonyna sprzedane kupi ktoś ..................No przewalone jest to ztym odpalaniem 4taktów wspułczyje wszystkim posiadacząm tych maszyn mam takie pytani czy wie ktoś ile można moto godzin zrobić na 2 takcie jako amator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy co zachwalaja mx 125 2t... Chlopaki... Zalapcie rundke na 250 4t

i wtedy pogadamy Buttrock Buttrock Buttrock

No załapałem i...? :D Ej nie można zapominać ze 2suwa można dostać za 50% ceny 4suwa i to jest jego najwiekszy plus :D . Pozatym 2suw ma swój urok i mi ta chamska charakterystyka jak najbardziej pasuję - enduro nie ma byc wygodne :mrgreen:

Wystaczy odkrecic 3-4 razy manetke do konca i masz jak w banku ze nie odpali Banghead

Dokładnie :D . Początkowo z Płochem myśleliśmy ze Eloelo sobie cos ubzdurał z tym ze jak odkreci manetke na zgaszonym silniku to potem sprzęt nie chce palić, ale faktycznie tak jest :D . Da sie odpalic bez czyszczenia swiecy ale trzeba kopać ze hohoh! Jak chcemy Bartka zdenerwować to zachodzimy WR'ke " od tyłu " i odkręcamy manetke do konca heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...