Skocz do zawartości

Motocykle BETA


Rekomendowane odpowiedzi

Różnica w cenie to około 3 tysięcy.(akurat żeby sobie dobre ubrania kupić  ) KTM 525 kosztuje nieco ponad 35000pln. Za to wagowo to tylko 4 kg.

I tak jakbym miał wybrać pomiędzy Betą a KTM'em wybrał bym austriaka pomarańcze :buttrock: mimo większej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta to enduro dla odwaznych bo to ze ma silnik od KTM nie oznacza ze jest mu rowna trzeba by ja przetestowac w enduroromani i dopiero wnioskowac co jest warta bo np moze rama pekac po wiekszej hopce ,zawiecha moze nie wyrabiac mimo ze jest firmowa kola moga sie gnac piasty wyrabiac itp.. oczywiscie moga ale nie musza dlatego przydal by sie jakis tescik zrobic

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe skad wysnuwasz ze to jest WYŚMIENITY dilnik?? wiesz?? a moze one maja wade fabryczna i po sezonie pada coś nagminnie>?? poki nie przejezdza sezonu PEŁNEGO to bym sie o nich nie wypowiadal. Zreszta masz porównanie ?? jeździlęś moto z WYŚMIENITYM silnikiem sxf250 i jakims konkurencyjnym np yzf250?? Bo ja wole się wstrzymać od komentarza!! juz nie moge czytać tych durnych postów i nie mogłem sie powstrzymać od komentarza NARA BOYZ
Moj kolega ma SXFa 250 i stąd wysuwam te wnioski. Jest dobrym zawodnikiem i wie na czym jeździ. To że nie jechałeś na SXF nie upoważnia Cie do wysówania wniosków że ja nie moge nic o nim wiedzieć. WIEC "NARA BOYZ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam znajomego co jeździ na sxf250 od gwiazdki i są już plany żeby to sprzedać bo są ciągle problemy z silnikiem(odpalanie, szarpanie, ciągłe regulacje, dziwne stuki itp)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam znajomego co jeździ na sxf250 od gwiazdki i są już plany żeby to sprzedać bo są ciągle problemy z silnikiem(odpalanie' date=' szarpanie, ciągłe regulacje, dziwne stuki itp)[/quote']

 

ja sam widzialem jak nowicki sie zmachał na torze zanim odpalil sxf'a a yzf'a jeden kop i pali

Cos mi sie nie chce wiezyc zeby byl tak trefny ten model.Moze poprostu jakies wadliwe sztuki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale ten typ"kamikaze" to mu sie wydaje ze pozjadał wszystkie rozumy 8) .Kamikaze *U* mnie boli kogo znasz!! Interesuje mnie jakie ty masz porównanie?? bo to że moj kolega testuje motocykle do ŚM i jest zajebistym zawodnikiem to nie znaczy ze sie znam tak jak on. Ja SIE GRZECZNIE PYTAM !! jakie TY masz porównanie. Gdyby to napisał twój kumpel ok ale to sie TY wypowiadasz!! Jak kolega miał wcześniej innego 250 4t to fajnie wypowiedz sie a nie farmazony pierdo****sz jak zawsze. Z tego co rozmawiałem z posiadaczami to sxf się ciekawie zapowiada ale sie sypie. Nie wypowiadajmy się póki nie przelata sie nim sezonu. A NIENAWIDZE akcji takiej jak poszla po człuchowie po tym jak posadzili Nowickiego, Zdunka i Kurowskiego. Ich to na czym nie posadzisz to wygrają!! I wcale nie mowie tak żeby ci pojechać tylko żebyś sobie wbił to do łba i wiecej nie walił takich farmazonów. Zanim mi coś odpiszesz to weź chłopaku spójrz na swoje pierwsze posty!! Mam nadzieje że ogarniesz to .................pionA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko luzik! Napisałem tylko co on sam powiedział mi na temat silnika SXFa. I po co sie tak gorączkować? I przy okazji to nie pozjadałem wszystkich rozumów. Przepraszam za wszystko co napisałem i chciałem napisać w przyszłości -> WYBACZ MI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no problemos El Granda amigos Si Siniore. Nie nie nie mialem nic zlego namysli chodzi mi tylko oto zebysmy nie mowili jaki jest sxf bo jeszcze nie wiadomo. Pod względem prowadzenia się i dynamiki silnika nie jest źle ale .... . 3MalskY // A przy okazji co skłoniło kolege do sxf a nie innego 4t??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko masz racje trzeba poczekać sezon i dopiero się wypowiadać. Z tego co wiem to chciał kupić nowy motocykl a SXFa sprowadził nowego z Holandii o kilka tys. taniej niż w Polsce. Faktycznie troche poszedł w "ciemno" bo nie było wiadomo co z tymi motocyklami faktycznie bedzie sie działo po sezonie lub dwóch. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to jest temat o motocyklu beta a nie ktm sxf wracajac do bety to mialem okazje kawałeczek sie nia przejechac nie pamietam jaki to był model ale to była 250 i jestem pod wrazeniem co prawda jezdzilem po sniegu ale jestem naprawde podekscytowany ta marka i ta beta kumpel kupil za granica z 2006 roku jak nowa wygladala i chodzila pozdro boyz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

MaM do was pytanie bo mam do kupienia motor enduro beta rr50 powiedzcie mi cos na jej temat ile dokładnie ma mocy, prędkośc max. , z czego pochodzi silnik i ogólnie opinie mam jeszcze do wyboru rieju smx 50 tylko nie wiem czy smx czy smx pro ma pomaranczowe malowanie ze złotymi amortyzatorami przednimi :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...