Skocz do zawartości

Prosba do posiadaczy DR lub LC4


Rekomendowane odpowiedzi

ale czy my mowimy o tm samym KTM lc4 bo mi sie wydaje ze to motocykl 2 zadaniowy niz hard ale moze sie myle

KTM to pomijając lc2 to zawsze powazne moto!!!! nie ma walków trzesie!!!! wyski w smie ramy prawie sie nie różnią to samo zawieszenia pasuja rocznikowo lubi jak o niego dbac:) małe awarie są czeste jak na tak drogie moto....ale sprzet nie do zabcia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w kazdym innym tyle ze KTM-a nikt nie szczedza:):evil: inne przy takiej jezdzie byly by zabite( mysle o xt ,dr,...) silnik licz sie że 20 000 zrobi przy czestej wymianie oleju:) po za tym droga elektryka firmy SEM Szwedzka jak padnie to bulisz:) 1200 za to co w silniku zapłon około 500 (on jest niezniszczalny-gorzej z cewką w siniku) w nowszych modelach jest już elektryka japoska -kokusan ale zawieszeniem bedziesz zachwycony o ile nie jest zajechane:) własnie jestem na etapie rozpracowywania metod regeneracji zawieszenia white-power nawet gdzies na stronie zamiesciło maual jak to robić...generalnie radziłbym trzymać sie 1 firmy:) wychodzi taniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z olejem to jest o tyle klopot ze jak przeleje sie do cylindra to podczas proby odpalania mozna pogiac korbowod widzialem taki korbowod od peugota 206 diesel auto dachowalo w skutek czego olej dostal sie do cylindra podczas odpalania byla taka kompresja ze korba miala krztalt banana

 

 

dzisiaj musialem polozyc moto poziomo a ze oleju mam sporo, to mam wlasnie obawy czy mi sie to nie przytrafi, silnik 4T, 125ccm, 2 zaworowy,

teraz juz maszyna stoi na cegielkach ladnie ale wolalbym sprawdzic i uniknac uszkodzenia korbowodu, wiec pytanie co musze zrobic? wykrecic swiece i zobaczyc do cylindra czy po prostu pokopac na sucho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...