Skocz do zawartości

Poszukiwani zmotoryzowani z Bydgoszczy !!


Sobich
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem z bydgoszczy mam 20 lat posiadam Honde shadow 750 mam ją od roku i nie zdązyłem jeszcze poznać zbyt wielu motocyklistów z bydgoszczy i okolic. A więć jak ma ktoś ochote pojeździć sobie troche po mieście lub jakiś wypad Za, zorganizować to było by miło nie ważne czy masz ścigacza czy choperra. jestem chętny np. na wypady większą grupką nad morze i inne takie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.Tera to jeszcze zima :) , ale niedługo zacznie sie robić cieplej i napewno polatamy troche.Co do przejażdżek po okolici to napewno chętnych nie zabraknie .Jakby co to pisz.

 

[ [i:][b:]Dopisane[/b:]: 07-02-2006, 18:56[/i:] ][/size:]

Czas by w Kujawsko-Pomorskiem coś się zaczeło dziać na forum. PISAĆ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie takze sie marzy aby Bydgoszcz ruszyla z forumowa grupa motocyklistow. Jednak po poerwsze jest nas malo a po drugie wiekszosc ma swoje towarzystwo i nie chce sie integrowac - szkoda... ale moze wszystko da sie jeszcze zmienic ?

Sobich, jak tylko bede mogl chetnie sie z Toba wybiore, mam kolege z Bydgoszczy ktory tez jezdzi na Shadowce 750.

Pozdrawiam.

 

[ [i:][b:]Dopisane[/b:]: Środa 08 Luty, 2006[/i:] ][/size:]

bedzie rozpoczęcie sezonu (jak co roku) potem zlot w Chmielniakch, zlot w Bydzi 28-30.04.06

 

Skad Renia masz takie informacje o tych Chmielnikach ?

Rozpoczecie sezonu jest 1 maja wiec 28 - 30 04 wypada przed tym - z tego co slyszalem nie ma byc w Bydgoszczy tylko w Pieckach kolo Chmielnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad Renia masz takie informacje o tych Chmielnikach ?

Rozpoczecie sezonu jest 1 maja wiec 28 - 30 04 wypada przed tym - z tego co slyszalem nie ma byc w Bydgoszczy tylko w Pieckach kolo Chmielnik.

 

 

http://www.riders.pl/index.php należy wejśc w kalendarz - miesiąc kwiecień :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to ze zlot w Chmielnikach i w Bydgoszczy to ten sam a ma miejsce w Pieckach tuz przed otwarciem sezonu.

Bedzie organizowal go Adam wraz z Marynarzem - znanym z czerwcowych zlotow w Ozorkowie. Mam nadzieje ze wszystko sie uda i bedzie to kolejna impreza w naszych stronach. Mysle ze 35 zl to nie tak duzo, a mamy mozliwosc spac i jesc w domu wiec koszty niewielkie.

Spotykamy sie na zlocie ?

 

Znalazlem informacje pod adresem, ktory podala Renia:

 

28-30-kwiecień w malowniczo usytułowanym oś.wczasowym "Brzoza"nad jeziorem Jezuickim.Z Bydgoszczy około-18km na połódniowy zachód w kierónku Inowrocław.W miejscowości Brzoza w lewo na Piecki 4 km. Zapraszamy wszystkich motocyklistów na nasze pierwsze ogólnopolskie {Moto Party Bydgoszcz }.Za wpisowe 35zł. Organizator zapewnia ...znaczek ,posiłek gorący ,kufel piwa zlotowego ,pole namiptowe- możliwość pozostania na ośrodku do 3-maja,ochronę, parking strzezony,możliwość łowienia ryb,18km paradę do Bydgoszczy,puchary i dyplomy dla najlepszych,oraz dużo dobrej muzy na żywo jak [ Złe Psy -Andrzej Nowak (TSA)! ] Można wykupić na oś.pokoje 2i4 z prysznicem za 20zł na dobę od osoby oraz wykupić obiady po 10zł,śniadanie 6zł.Przypominam !!! Ciekawie morzna spędzić u nas długi wekend ,oczekójąc na 1-majową Mszę za motocyklistów którzy odeszli od nas i Wyścigi na 1/4 mili.

 

Kontakt: Bogdan 502023404- -Adam 601930968

Miejsce: Bydgoszcz

www.marynarz.bitserwis.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan 502023404- -Adam 601930968

 

a co to za kolesie?

Adam może na HD jeżdzi?

 

Marynarz znany z zprzednich imprez, a teren nam - okolicznym ludziom - chyba bardzo znany - wszak tam dość czyste jeziorko jest (nie to co na zlocie we Wrześni he he)

pewnie że się spotkamy :mrgreen: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nam szykuje wielkie święto w Bydzi .Jak się dobrze ustawić to 7 dni można balować. Mamy bliziutko, a i okolica ładna.Pewnie Inowrocław w licznym składzie wpadnie,bo też niedaleko.

Co do Marynarza ,to chyba nie trzeba gościa przedstawiać,ale drugiego nie kojarze.

Jak chodzi o mnie to jestem napewno. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jestem obeznany w naszym bydgoskim swiecie motocyklowym, a jest tu zarejestrowanych az 2 500 motocykli.

Adama znam tylko z widzenia, slyszalem jak opowiadal o planach na zlot w Pieckach, nie wiem nawet czym jezdzi ale na HD raczej nie.

Co myslicie o tym aby spotkac sie grupa bydgoska ktoregos wieczoru w pubie ? Grupa warszawska czy wroclawska spotyka sie czesto - mysle ze forum jest dobrym sposobem na poznanie nowych motocyklistow.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...