Skocz do zawartości

YAMAHA TZR50


kedzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy owak Nikasilowe cylindry da sie regenerowac:)Chodz to sie nie oplaca ale sie da Very Happy Very Happy

Jak to sie nie oplaca? Cylinder do YZ'ki mojej chyba 1800zł, a nikasil 600zł (ja mam troche taniej), no to nie wiem czy to zły biznes :mrgreen: . Tak naprawde to tuleja wychodzi tyle samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wracajac do tematu to kędzior daruj sobie zakup "sporotwej" 50tki. masz 15 lat jeden zeson jeszcze wytrzymasz a za rok zrobisz A1 i kupisz125tke. 50tki ścigacze wyglądają śmiesnie - ciniutkie koło z tyłu i pierdzą, a jak chcesz kupować 50tke to ja bym ci radził np. aprilie red rose, całkiem fajnie wygląda i tłumik możesz ponawiercać to dźwięk nie będzie aż tak kiczowy.

 

No ale zrobisz co bedziesz chciał a to jest tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłumik możesz ponawiercać to dźwięk nie będzie aż tak kiczowy.

:P :P

Ponawiercajmy sobie wydechy bedzie fajnie.....

 

 

Pomyśl człowieku.

To nie jest romet którego możesz wiercić od tak bo cześci są po 50gr.

To jest już poważniejszy motorowerek i ceny nie są takie niskie. Wiercenie wydechu to najgłupsza rzecz jaką słyszałem odnośnie "tuningu"

I wcale nie bedzie basowy tylko głośniej pierdzący!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłumik możesz ponawiercać to dźwięk nie będzie aż tak kiczowy.

:P :P

Ponawiercajmy sobie wydechy bedzie fajnie.....

 

 

Pomyśl człowieku.

To nie jest romet którego możesz wiercić od tak bo cześci są po 50gr.

To jest już poważniejszy motorowerek i ceny nie są takie niskie. Wiercenie wydechu to najgłupsza rzecz jaką słyszałem odnośnie "tuningu"

I wcale nie bedzie basowy tylko głośniej pierdzący!

 

a ogólnie w 2T nawiercanie tłumika to nienajlepszy pomysł, bo nie da mu ani przyrostu mocy ani i jak mowiles lepszego dzwieku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM! serdecznie dzieki za takie rozwiniecie tematu..... chcę TZR - kę z 2003 r ponieważ wygląda jak rasowy scigacz, koncówke tłumnika zawsze mozna wymienic nie jest to chyba zbyt duży koszt, słysząłem że są też specjalne oponki które sa szersze a wchodzą na małą felge. moze się myle jeśli tak to wytłumaczcie mi to..... moze znacie za ilę mogę dostać taką TZR u sąsiadów niemców?? serdecznie pozdrawiam i jeszczeraz dziekuje :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U NAs Jest TZr z 2003 rok:P www.bikepics.commembersssrdibo I Bardzo fajnie lata jest po pelnym tuningu malossi i polni :evil: bierdziec pierdzi ale osiagi ma zadzwiwiające naprawde przynajmniej dla mnie jak na 80 :) jezeli chodzi o predkosc :) :P :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rady odnośnie kartonu ale mnie to nie kręci jeśli cie się tak podoba to sam sobie zrób!! nie zabardzo interseuje mnie eduro bo posiadam coś w tym stylu! w mojej "stajni" nie ma jeszcze czegoś takiego jak TZR. nie prosiłem was o rady co kupywać tylko o rady odnosnie ceny, osiągów, korzytsania, + i - tego motocykla, z góry dzięki tym którzy czytają posty w całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to stronka coś w stylu otomoto też niemiecka http://www.mobile.de/cgi-bin/searchPublic....ual=G&sprache=1

 

[ Dopisane: 05-02-2006, 21:05 ]

jeżeli chcesz kupić tzr w Niemczech to najlepiej znajdź ogłoszenie w necie umów się z Niemcem i dopiero jedź po moto bo w ciemno to ci będzie bardzo ciężko znaleźć taką tzr :banghead: .

 

[ Dopisane: 05-02-2006, 21:06 ]

i jak masz jakieś konkretne pytania odnośnie tzr to pytaj ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...