Skocz do zawartości

Honda CBR 600 czy Yamaha R6 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie na swojej f3 z 98 roku przejechałem 2000 km i jak narazie jestem zadowolony, zadnych problemów ze sptzetem, tylko tankowac i jechać. Fakt ze to model standardowy i z pojedyncza lampą. Moim skromnym zdaniem honda i yamaha to super sprzety. Kto na czym jezdzi zalezy od kasy ile ma oraz od tego który model wczesniej znalazł na rynku, Honde czy Ymahe oczywiscie sprawne, bo wszyscy dobrze wiemy jak znalezc dobry sprzet na rynku wtórnym, sam sie o tym przeknoałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem taki dylemat i jednak skusilem sie na R6, bardziej mi odpowiadal i nie kupiony zostal do sportu lecz do codziennej jazdy :icon_exclaim: przynajmniej narazie. Nie mowie tutaj o wyjazdach nad morze czy tez zagramanice bo do tego ten moto sie nie nadaje w zadnym wypadku ale na dojazdy do pracy i wieczorne wypady sprawdza sie doskonale. Moj to model 2000, jak narazie biegi wchodza jak marzenie wiec nie narzekam. Czy ktos sie orientuje ile kosztuje ta naprawa tej usterki w skrzyni w razie czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam

 

Chcę kupić moto żeby na nim głównie zacząć śmigać po torze (oczywiście amatorsko) :crossy: waham się miedzy cbr 600 rok 1998-2000lub R6 do 2000

 

Proszę o poradę szanowni koledzy, które moto jest mniej awaryjne i które waszym zdaniem jest łatwiejsze do manewrów

i opanowania

 

 

za odpowiedzi z pozdrowieniami dziękuje

 

 

piter :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gratuluję samozaparcia i nadaję tytuł górnika tygodnia! ;)

 

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,59445..._zlosnicy_.html

 

Co do dylematu...moim zdaniem jeśli chodzi o tor to CBR(z rocznika 98-00)nie umywa się do R6 z tego samego rocznika.Jeździłem na R6 rocznik 99 i powiem tylko,że prowadzi się znakomicie.Swojego czasu w którymś z ŚM był jej opis-jako"Genialny PIERWSZY motocykl na TOR"(czy jakoś tak,a to mówi samo za siebie).Motocykl wprost stworzony do jeżdżenia z większymi prędkościami,do tego lekki i bardzo ładnie wpisuje się w zakręty(leciutko).Sprzętem można bez większych przeróbek łoić tyłki nowszych sprzętów(kierowców na litrach również ;) ).

Ja nie latałem po torze.Na mieście motocykl traci swój urok:

-twarde zawieszenie

-promień skrętu jak w czołgu ;)

-motocykl chłodzony cieczą i powietrzem(czyli jak nagrzeje to trzeba schłodzić,co w Niemczech nie jest problemem,tam są autostrady :P :icon_twisted: )

 

Medyk88 z forum przesiadał się z CBR(bodajże 2000),na R6(99) (jego motocyklem jeździłem).Może jego zapytaj :)

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to ja

 

co do przesiadki....

R6 to typowy za*eb... sport

cbr (z wyłączeniem rr i f4i sport) to moim zdaniem nie są motocykle torowe

 

 

 

Witam

 

Chcę kupić moto żeby na nim głównie zacząć śmigać po torze (oczywiście amatorsko) :crossy: waham się miedzy cbr 600 rok 1998-2000lub R6 do 2000

 

Proszę o poradę szanowni koledzy, które moto jest mniej awaryjne i które waszym zdaniem jest łatwiejsze do manewrów

i opanowania

za odpowiedzi z pozdrowieniami dziękuje

piter :biggrin:

szkoda że nie mieszkasz w Polsce bo może byś był zainteresowany moją R6

 

powodzonka

 

bierz R6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...