Skocz do zawartości

problem z silnikiem w simsonieS51 C


gucio900
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem jest taki, że biegi źle wchodzą w Simsonie S51 Comfort. Jedynka wchodzi jak sie przytrzyma, dwojka normalnie, ale zeby wrzucić trojke i czworke trzeba lekko cofnąć wajche w dół. Postanowilem rozkrecic ten mechanizm od strony sprzęgła, usunąć wadliwą część lub cos poprawić, ale nie moge zdjąść kosza sprzęgłowego. Odkrecilem te 4(chyba) śróbki ktore są na wierzchu i tą nakretke ktora jest pod tą pokrywką, ale koosz nie chce zejsc w zaden sposob. Moze wiecie dlaczego biego tak dzialają i poradzicie jak zdjasc ten kosz. Drugi problem to nie pamietam jak były poprzykręcane te wszystkie rzeczy w schowku czyli stacyjka bezpieczniki itd. Moze macie jakieś zdjecie tego schowka kompletnego lub mi opiszecie jak to złożyć. Z góry dziękuje Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem tak samo;]Masz zle wyregolowane biegi;]Teguluje sie srubą tam jest taka pod gaznikie,;]Odkrecasz nakretke i w srodku krecisz takim waleczkiem:P Musisz sobie zrobic taki klucz;]Ja zrobilem z rurki;]ale mozna tez pokrecic szczypcami;]Jezeli nie wchodzi ci jedynka to krec w strone cylindra ale tylko troche jakąć ćwierć obrotu;]zakrec nakretke i zobacz jak chodzi;]To trzeba regulować metodą prob i bledow;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosz sprzeglowy powinien zejsc bez problemu ale nie ma sensu tego rozbierac bo to trzeba wyregulowac jak napisal "DiboS60",ja zrobic klucz moge ci napisac i rzucic rysunek bo mamksiazke o simsonie jak cos to napisz na maila albo gg

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...