Skocz do zawartości

Zdaje na kartę!!!


kilu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

No co Wy, na karte się dygacie 8) Nie no żartuje, ale na karte nie macie testow jak na prawko, jak znacie znaki, zasade prawej reki to chyba starczy 8)

 

WAŻNE RADY-

Motorower w mieście może max 45 km/h jechać

Dźwięk (sygnał) ostrzegawczy nie może być przeraźliwy

 

Co do placu tylko ósemka, bez żadnych slalomów, wyjazdów pod góre :) :D :D

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... przesadzacie - pamiętam jak ja zdawałem na kartę, też się strasznie przejmowałem że co to będzie jak nie zdam i w ogóle... w rzeczywistości nie dało się chyba tego egzaminu oblać: teoria to rozmowa z egzaminatorem, pytania proste a nawet jak się pomylisz to i tak koleś ci podpowie coś i przepuści (byleby mieć chociaż jakie takie pojęcie o przepisach...). Egzamin praktyczny to śmiech na sali - zdawałem na motorynce hondy z automatyczna skrzynią biegów - jeździliśmy najpierw po ósemce (prościzna - zobaczycie jak się jeździ prawdziwą ósemkę na egzaminie na prawko dopiero :lol: ), potem po placu - ludzie podpierali się w czasie jazdy nogami, ale egzaminator miał to chyba gdzieś, zresztą nawet specjalnie nam się nie przyglądał. Z mojej grupy WSZYSCY zdali (a wierzcie mi, nie wszyscy spełniali wymogi egzaminacyjne...).

Mam nadzieję, że trochę was pocieszyłem przed egzaminem :) No ale przepisów i tak się uczcie - nie na egzamin ale dla własnego dobra, całe życie będziecie się do tego stosować (czyli tym dłużej im lepiej ten kodeks poznacie).

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak zdawaliśmy na karte : mi poszło bez problemu(praktyka), ale kumpel miał ogromne problemy z jazdą (ruszanie itd.). No ale jakoś ruszył, przejechał pół trasy, dojechał do ósemki i trzeba się było zatrzymać . . . no to on stoi, ma jechać i . . . .moto (moje - stan perfec; Romet Kadet M-780) zgasło. Więc on odpala, próbuje ruszyć i znów zgasło . . . i tak 14 razy :!:

ale zdał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdalem karte w czwartek i podeszlem do tego egzaminu z usmiechem na twarzy, gdyz juz od 3 lat widzialem jak moi kumple zdawali. Jak ja zdawalem to mielismy 15 pytan w ktorych mozna bylo zrobic 3 bledy, byly 3 krzyzowki, kilka znakow i jakies rozne pytania, test byl banalny prawie wszystcy zaliczyli, a jazda byla jeszcze lepsza, musielismy przejechac pewien odcinek w takim miasteczku ruchu czy jakos tak, jeden koles sie przewrocil na ogarze bo kapletnie nie umial jezdzic, a facet i tak go przepuscil, wiec nie ma sie czego bac. :)

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...