Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Idź się wypałuj w towarzystwie swojego psychiatry i nie odzywaj następnym razem jak nikt Cię o Twoje nic nieznaczące zdanie nie pyta.

 

 

Posluchaj mnie palo, na razie to twoje posty poza pyszalkowatymi madrosciami niczego sensowanego poza przechwalkami nie wnosza a jak masz jakis problem to zapraszam na priva :banghead: Poki co to sie glupio madrzysz jakbys wszystkie rozumy zjadl a poza paroma oklepanymi haslami niczego sensownego nie napisales, zreszta nic dziwnego jak na studiach nic poza chlanskiem nie widziales....

:P

 

I uprzejmie prosze moderatorow o oczyszczenie tych bezsensownych i nic nie wnoszacych do watkow uwag tego chlystka na demna jak i moich postow...

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha MOCu widzę, że twardziel jesteś :evil:

 

Podpis pod rangą wszystko tłumaczy i sądząc po dziecinnych postach pasuje jak ulał :P :banghead:

 

P.S. Jak próbowałem Ci pomóc w temacie o przeróbce Vmaxa to zacząłeś zwyczajnie szydzic nie wiem z jakiego powodu i dlatego jesteś dla mnie zerem i przykładem rasowego warwsiowioka. NIe odpisuj juz nic bo i tak włączyłem ignora na Twoje "Prawie jak posty..."

Edytowane przez PGR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz jezeli tak zinterpretowales moje wypowiedzi, to trudno :P bynajmniej jak napisalem poprzednio :evil: dobre rady zawsze w cenie i za takie jestem Ci wdzieczny :evil: a to ze traktuje forum z lekkim usmiechem to juz inna sprawa....

:banghead:

 

 

P.S.

tak slyszalem: ludziska mowia, ze ponoc poczucie humoru swiadczy o inteligencji :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

tak slyszalem: ludziska mowia, ze ponoc poczucie humoru swiadczy o inteligencji :P

Poczucie humoru świadczy o inteligencji, ale trzeba umieć jeszcze ten humor przekazać :banghead: a jak czytam twoje wypowiedzi to krzty humoru w nich nie znajduje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...