Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za te pieniądze to nawet by mi się chciało go pchać całą drogę do domu, a kawałek drogi mam :buttrock:

 

Szukając moto dla siebie brałem go pod uwagę, może bedzie jako następny :?:, albo jak mnie będzie stać to jako jeszcze jeden.

Ech..., rozmarzyłem się.

 

On coś w sobie ma co przyciąga wzrok, jak dla mnie jest ładniejszy od "większego brata"

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by wypalilo jakie spotkanie FZX'owych Maniaków z Polski :) mozna by stworzyc stronke która by o tym informowała... moge sie tym zająć jak tylko zalicze poprawki :mrgreen:

 

To by bylo coś jakby przyjechalo kilkanaście FZXów w jedno miejsce ;) wspólna impreza :) co wy na to ??

 

;) Pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niezapomniane zdjęcia z tak zacnego spotkania... 8)

 

Ja jestem ZA :!:

 

Kilkanaście to chyba zbyt optymistyczna wersja ale gdyby tak pod 10 nas było to już byłby pełen sukces zważywszy na "popularność" tej maszynki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak juz bede po poprawkach to sie za to wezme i moze uda sie cos takiego zorganizować ;) :) :)

 

byloby zajebiście :twisted:

 

No a zdjęcia by musiały być , to pozniej by sie wrzucilo na stronke i na forum ;) :mrgreen:

 

,,, dość poważnie też myśle o stworzeniu stronki o tym motocyklu 8) ... ale narazie CIiiiiiiiii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to jak juz bede po poprawkach to sie za to wezme i moze uda sie cos takiego zorganizować :smile: :banghead: :D

byloby zajebiście :twisted:

No a zdjęcia by musiały być , to pozniej by sie wrzucilo na stronke i na forum ;) :mrgreen:

,,, dość poważnie też myśle o stworzeniu stronki o tym motocyklu 8) ... ale narazie CIiiiiiiiii :lalag:

 

 

Szczerze strasznie chciałbym poczytać o doznaniach innych użytkowników posiadających FZX i równiez o samym tym motocyklu mimo tego że jestem jego użytkownikiem co mnie bardzo cieszy :flesje: ogółem jest mało informacji na temat tych maszynek w języku Polskim także najwyższy czas aby ktos sie za to zabrał <lol>. Chętnie bym się spotkał z gronem posiadaczy pyszniutkich Fazerków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś 5,5-6 l, przy ostrzejszej jeździe nie przekracza raczej 7. Przynajmniej moja tak paliła.

 

 

To fajnie, myślałem, że więcej.

Normalnie zakochałem się w tym motocyklu :) Nie wiem jak się tym jeździ, ale z wyglądu to poprostu ciudo :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wytrzymały i dopracowany silnik, w FZ 750 oraz FZX 750 100KM, duże zużycie paliwa, ale frajda z jazdy niepowtarzalna. Jesli trafisz egzemplarz w dobrym stanie za rozsądne pieniążki to bierz, pod względem osiągów nie zawiedziesz się. Szczerze mówiąc, to wydaję mi się, że sprawny kierowca na FZX dałby radę objechać V-maxa, gdyż Berta co prawda ma stado koni w zapasie, lecz jest tłustą i ciężką krową.

 

 

Co do dużego zuzycia paliwa to jesteś w błędzie i to duzym bo na trasie przy spokojnej jezdzie spala 5L a to raczej jest dobry wynik :D przy bardziej brawurowej jezdzie lub na miescie 6L także.... FZX 750 ma 94KM a FZ 750 100KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Witam !!!

 

 

Ja też jestem szczęśliwym posiadaczem FZX-a :) i nie zamieniłbym go na żadne inne moto!! ... co do spalania to albo ja nie nie jeżdżę "spokojnie" albo juz sam nie wiem o co chodzi :D bo moj

pali ok 6.5 - 7 l/100km :P :P :P

... co to silnika to jest baaardzo elastyczny wbrew opini niektórych co chyba na nim nigdy nie jechali.

.. a jeśli kogoś interesują info techniczne , manuale itd. to mozna sie zarejetrowac na yahoo groups na grupie FZXa oczywiscie i stamtąd sobie zassać :icon_biggrin:

 

PS. jeśli ma ktoś jakies inne manuale niz z yahoogroups to poślijcie na maila do mnie albo zostawcie wiadomość na PW ... zbieram jak najwiecej info zeby móc stworzyć stronke o tym motocyklu !!!!

 

 

PoZDro !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...