Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

IMO przebieg nieoryginalny, do tego strasznie zmaltretowana,

 

pozdr. Arek Fzx 1000

 

Hmm...Ogladales moze ten motocykl na zywo? Bo sie zastanawialem czy nie pojechac i obejzec go w ramach zlotu w Liwie.

 

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany tym ehzemplarzem to pozwolę sobie opisać moje spostrzerzenia....

 

Przede wszystkim jak chyba nikt nie zauważył ten FZX ma nieorygginalny silnik. Dlatego ta moc 110 KM moze nie być aż tak zakłamana jak się wydawać mogło. Silnik jest od FZ 750. To już może choćnie musi świadczyć o tym że moto jest o przejsciach choc niekoniecznie bo znam kilku takich debili co wkładaja litry albo inne 750tki do swoich maszynek ale oni zazwyczaj nei koncza na samym silniku :banghead: :biggrin: Do wydechów ktoś wsadził jakąś pedalską ryurkę :) :biggrin: ale to już kwestia gustu... Lampa jest oklejona jakimś gównem wygląda jak taśma izolacyjan w każdym razie na pewno nie jest to oryginalne i tez moze swiadczyc o przejsciach. A tak poza tym to wygląda na bardzo zadbany egzemplarz ale na fotkach to zawsze ładniej wychodzi. Więcej uchybień nie wyhaczyłem

 

Pozdro FZjebXy :biggrin: :flesje:

 

Co do przebiegu to moj z roku 88 ma nabite ok 80 tys km i lata jak gooppi :wink: (odpukać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Liwie bede popoludniu w sobote, przejdziemy na ciemna strone mocy ;-) co do fzxow, ten np ma mocno przepalone cylindry, przy 50 kkm farba powinna byc w lepszym stanie, wiem bo widzialem pare adekwatnie do przebiegu, wiec albo ktos go palowal albo przebieg jest wiekszy jak 50 kkm, jak sie znajdziemy w Liwie trzeba jakies bro zrobic ;-)

 

pozdr. Arek Fzx 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam kolegów i koleżanki. Niedawno kupiłem Yamahę FZX 750. To rzadko spotykany motor i nie ma o nim wielu informacji. Potrzebuję więc porady, od osoby jeżdżącej na tym wariacie, jaki do tej maszyny wlać olej (motor sprowadzony i nie mam wiedzy co ktoś lał wcześniej)? oraz czy jako przedni klosz lampy można zastosować klosz z innego modelu moto (jakiego)?

 

Gdyby jakiś dobry człowiek mógł mi dodatkowo pomóc z zdobyciu serwisu i/lub manuala do FZX-a to obiecuję zrobić dwa dobre uczynki nieznajomym osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...