Skocz do zawartości

nie wiem co wybrac pomocy!!! jest pare pfajnych plastikow


Rekomendowane odpowiedzi

a co gsxr 750 z prędkością 270km/h możesz wchodzić w zakety???? :) :P Timac cos mi się zdaje że kręcisz jak potrzaskany!!! najpierw mówisz że jesteś mistrzem prostych i co mam do ciebie a potem że jakbyś był mistrzem prostych to byś sobie kupił hayabuse :) :P miałem się już nie odzywać w tym temacie ale nie wytrzymałęm :P

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i się mocno pogubiłem co i kto, ale jedno wiem : ostatnio dużo ważniejszy jest LANS niż to co najważniejsze - JAZDA !

17-latkowie jako pierwsze moto chca miec tylko R1, GSXR itp. żeby dobrze sie prezentować na mieście, bo to teraz tak modnie jest :/

 

GS500 - super moto ! Idealne do nauki, dobry na pierwszy dorosły moto. Można sie nim cieszyć nawet kilka sezonów i nigdy nie uwierze, ze ktoś obcykał gs'a w jeden sezon ;/

 

Wiem, ze gadam jak dziadek jakiś, ale taka jest prawda!!

 

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek S

Bo troszke chyba mija sie z celem jazda hayabusa po miescie z predkoscia 50km/h

 

a co, po mieście mam go nosić na plecach? zanościć na autostradę i dopiero tam jeździć? jasne, że jeżdżę po mieście , czasem mniej, czasem więcej niż 50 km/h,czasem właśnie 50 km/h i nie uważam tego wcale za niecelowe,

 

sory, ale chyba coś Ci się pomieszało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac z tą hayabusa namiedszałeś nieźle ;) :P zwracam honor z tym o mistrzach prostych :) przeczytałem wszystko jeszcze raz i widze :P że to miało innene znaczenie :P więc szacun :) ale i tak sie z Tobą nigdy nie zgodze ( nie tylko ja bo wiele osob tak uważa) że gs może się znudzić po miesiącu itp. :P Dobra Timac nie chce mi się z tobą kłucić na ten temat bo i tak jak znam życie to każdy pozostanie przy swoim zdaniu :P:P

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To moj pierwszy post na tym forum ale przechodze do rzeczy. Pierszym moim moto byl ZX7R z 97r. Motocykl ktory sie swietnie prowadzi, bardzo stabilny, posiadajacy dobre haluce jak i zawieszenie. Minusem byla waga motocykla i nie lubiacy zbyt wysokich obrotow silnik. Na ulicy sprawowal sie dobrze lecz na torze duzo gorzej. Nie mialem zadnych problemow technicznych.

Nastepny byl GSX 750 R z roku '01- to juz inny motocykl nastawiony bardziej na sport. Silnik bardzo dynamiczny, krecil na obrotach, wydawalo sie ze bez konca. Swietny sprzet zarowno na ulice jak i tor. Jak masz okazje dostac Suzuki- bierz! Zabawa zapewniona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...