Skocz do zawartości

Posiadam 10GB servisoowek i chętnie się podziele


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytalem Twoja instrukcje :Jak rozmawiac zeby nie zdenerwowac; i mam gdzies Twoje rozzalenie po rozmowie z burakiem lub co gorsza z dzieckiem! Posiadasz potezna ilosc info technicznych,mogacych pomoc naszej braci. Wystaw wiec do cholery serwisowki za mam nadzieje niewielka odplatnoscia na Allegro,wowczas wykluczysz duza ilosc pytaczy w postaci dzieci.Mam nadzieje ze podejdziesz profesjonalnie do sprawy.Sam chcialbym kupic serwisowke do Gilera Cannibal RK50 z 1996.Nie ma jej w twoim wykazie ale moze moglbys pomoc. Z gory dzieki

POZDRAWIAM

Teraz sie wymieniam za manuale ewentualnie za przyslowiowa cene czteropaku jestem w stanie udostepnic manuala ktorego posiadam.

Co do allegro to powiem szczerze ze handel manualami jest nielegalny i ogloszenia ktore widzialem byly usoowane bardzo szybko, wiec ja wole nie zarabiac albo zarabiac malo a nie miec z chamami doczynienia ani z nasza kochana policja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem Twoja instrukcje :Jak rozmawiac zeby nie zdenerwowac; i mam gdzies Twoje rozzalenie po rozmowie z burakiem lub co gorsza z dzieckiem! Posiadasz potezna ilosc info technicznych,mogacych pomoc naszej braci. Wystaw wiec do cholery serwisowki za mam nadzieje niewielka odplatnoscia na Allegro,wowczas wykluczysz duza ilosc pytaczy w postaci dzieci.Mam nadzieje ze podejdziesz profesjonalnie do sprawy.Sam chcialbym kupic serwisowke do Gilera Cannibal RK50 z 1996.Nie ma jej w twoim wykazie ale moze moglbys pomoc. Z gory dzieki

POZDRAWIAM

Teraz sie wymieniam za manuale ewentualnie za przyslowiowa cene czteropaku jestem w stanie udostepnic manuala ktorego posiadam.

Co do allegro to powiem szczerze ze handel manualami jest nielegalny i ogloszenia ktore widzialem byly usoowane bardzo szybko, wiec ja wole nie zarabiac albo zarabiac malo a nie miec z chamami doczynienia ani z nasza kochana policja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze da sie obejsc taki przepis. ;) Do kazdej serwisowki zalacz krotki opis moto.Oficjalnie sprzedajesz opis, a serwisowke dolaczasz gratis. :P Za cos takiego misie nic Ci nie zrobia. :eek: Jeszcze raz prosba o info na temat Gilery RK50.Kupilem cos takiego synowi, ma to mase patentow np. w elektryce,a chcialbym zblizyc ja do oryginalu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

mam wielką prośbę czy posiadasz serwisówkę do cbr 900 rr ( lata 92-99) tylko po angielsku no chyba że po polsku były hehehe bo ja posiadam tylko po francusku i nic z tego nie kumam...

byłbym wdzięczny za jakiegoś linka

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznbie!!!sprawdzałem na twojej stronie czy masz książke do yamahy fzr 600 z 1989r i masz....\

dlatego pisze do ciebie z wielką prożbą abyś mi ją udostępnił na meila [email protected]

bardzo prosze ....

z góry dziękuje

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: Witka Mosue

Siedziałem chyba ze dwie godziny szukając serwisówki do Suzuki GSX 1100 F z 92 r w każdym twojim poscie ale nie znalazłem lub przeoczyłem wiec jak niema problema to :icon_twisted:

 

Suzuki GSX600,750,1100 F 85-96 Intake Valve Shim Selection Chart ENG By Mosue

 

Pozdro

 

:icon_twisted: :flesje:

 

Sory mistrzu szperałem szperałem i wyszperałem jest na 52 stronie więc moja prośba jest już nieaktualna.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Łysy desperat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...